x
Sepetim

Elvan Hybrid Mix Şeker 800 Gr (1 Kutu)

83,60 TL
92,90 TL
Adet

Elvan Hybrid Mix Şeker 800 Gram (1 Silindir Kutu)

Elvan Hybrid Mix Şeker ürünü Ibon Sütlü Meyveli Şeker ve Coffex Mix ürünlerinin karışımından oluşmaktadır.

Hybrid Mix Şeker içerisinde Ibon çilek, muz, şeftali ve kavun ürünleri ve Coffex kahveli, mocha ve cappuccino ürünleri yer almaktadır. Bütün bu ürünler sert şeker kategorisine girmektedir.

Ürün kapaklı silindir kutu içerisinde satılmaktadır. Ürün 800 gramdır. Bir silindir kutu içerisinde yaklaşık olarak 190 - 205 adet ürün yer almaktadır.

Bir koli 8 adet kapaklı silindir kutuda Elvan Hybrid Mix Şeker ürünü içermektedir.

Ürün içerik bilgileri aşağıda bulunmaktadır;

İçindekiler: Glikoz şurubu (mısır), şeker, peynir altı suyu tozu (süt), tam hidrojenize bitkisel yağ (palm, palm kernel), süt kreması yağsız, süt tozu, dextroz (mısır), toz kahve, tereyağ (süt), nem verici (sorbitol), asit (sitrik asit),aroma verici (kahve, çikolata, süt, muz, kavun, çilek, karamel, krema, şeftali), renklendirici (titanyumdioksit, karamel, kurkumin, paprika, klorofil, klorofilin bakırkompleksi, pancar kökü suyu konsantresi), kakao kitlesi, tuz, asitlik düzenleyici (trisodyum sitrat), emülgatörler (soya lesitini, bitkisel yağ asitlerinin mono ve digliseritleri), kıvam artırıcı (ksantan gam).Alerjen Uyarısı: Süt, soya içerir. Buğday, sert kabuklu meyveler (badem, fındık, antep fıstığı), yumurta içerebilir.

Saklama koşulu: Serin ve kuru ortamda saklayınız. 

Menşei: Türkiye

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.