x
Sepetim

Fondante Eclairs Caramel Toffee 700 Gr. (1 Poşet)

157,39 TL
174,90 TL
Adet

Fondante Eclairs Caramel Toffee 700 Gram (1 Poşet)

Elvan markasının en çok tercih edilen ürünlerinin başında Fondante markası ile satışı yapılan fondan ürünü gelmektedir. Fondan ürünü hem çikolata hem de şeker olarak bilinmektedir. Fondan ürününün pek çok çeşidi bulunmaktadır.

Fondante Eclairs Caramel Toffee, ortası çikolata dolgulu, üzeri karamelli şeker kaplı fondan çeşididir.

Ürünün 700 gram haricinde , 200 gram ve 1000 gramlık çeşitleri de bulunmaktadır. Bahsedilen bu gramaj çeşitleri dışında paketleme olarak da çeşitleri yer almakta olup, bunlar kutu, poşet ve teneke kalp kutudur.

Fondante Eclairs Caramel Toffee kendi paketi ile özel fondan poşetleri içerisinde yer almaktadır.

1 paket Eclairs Caramel Toffee 700 gramdır . 1 koli içerisinde 8 paket fondante vardır.

Ürün içerik bilgileri aşağıda bulunmaktadır;

İçindekiler: Şeker,Glikoz Şurubu,Hidrojenize Bitkisel Yağ (Palm, Palm Kernel),Yağlı SÜT Tozu,Bitkisel Yağ (Pamuk, Ayçiçek),Tereyağ (süt),Peyniraltısuyu Tozu (süt),Nem Tutucu (Gliserol),Nem Tutucu (Sorbitol),Kakao Tozu %1.5, Tuz, Kakao Kitlesi %1,Emülgatör(Ayçiçek Lesitini, soya Lesitini),Emülgatör (Bitkisel Yağ Asitlerinin Mono Ve Digliseritleri),Kıvam Verici (Karagenan),Aroma Verici (Karamel),Vanilin,Aroma Verici (Çikolata)

Alerjen Uyarısı: Soya,Süt içerir. Sert kabuklu meyveler(badem,fındık,antep fıstığı),Yumurta,Gluten içeren tahıllar, Coconut-FDA içerebilir.

Saklama Koşulu: Serin ve kuru ortamda saklayınız.

Menşei: Türkiye