Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

KAPLAMASIZ GOFRET

Elvan’ın zengin kategorilerinin başında “Gofret – Bisküvi” kategorisi gelmektedir. Bu kategori içerisinde hem bisküvi hem de gofret çeşitleri yer almaktadır. Gofret olarak da kaplamalı gofret, kaplamasız gofret ve gofret yapısı itibariyle diğer iki gofret çeşidinden farklı olan rulo gofret bu kategori içerisinde bulunmaktadır. Belirttiğimiz bu alt kategorileri incelediğinizde gofret satış fiyatlarını, görsellerini, içeriklerini ve gofret çeşitlerini görebileceksiniz.

Gofret çeşitleri nelerdir?

Gofret ürünü gastronomide bir çeşit düz, çok ince ve kuru bir bisküvi olarak kabul edilmektedir. Sitemizde genel anlamda üç farklı gofret çeşidi bulunmaktadır. Bunlar kaplamalı gofret, kaplamasız gofret ve rulo gofrettir. Bu gofretlerden kaplamalı ve kaplamasız olanları isimlerinden de anlaşılacağı gibi gofret tabakalarının üstünün krema ya da çikolata ürünleri ile kaplı olup olmaması ile ayrılmaktadır. Rulo gofret ise bu iki gofret çeşidinden yapısı itibariyle ayrıdır.

Kaplamasız gofret çeşitleri nelerdir?

Kaplamasız gofret daha önce de belirtildiği gibi ince gofret tabakalarının üzerinde krema ya da çikolata gibi kaplama ürünü bulunmamaktadır. Online mağazamız olan elvan.com.tr de Today markası altında kaplamasız gofret çeşitlerinin satışı yapılmaktadır. Bu ürünlere örnek olarak Today küp gofret çeşitleri, Today Maxi gofret çeşitleri, Today Thins gofret çeşitleri ve Today Extra bol kremalı gofret çeşitleri verilebilir. Bu ürünler ve daha fazlasına ait satış fiyatlarını, stok durumunu, çeşitlerini ve diğer merak edilen bilgileri görebilirsiniz.

Sitemizden kimler alışveriş yapabilir?

Sitemizde hem perakende hem de toptan satış yapılmaktadır. Bu iki çeşit satış kanalı için ayrı ayrı üyelikler sitemizde oluşturulabilmektedir. İlgili üyelik oluşturulduktan sonra müşterilerimiz perakende ya da toptan alım yapabilmektedir. Toptan satışlar palet veya kolili adetlerde olup, perakende satışlar kutulu ya da teklidir. Bayi olarak toplu alımlarda fiyat avantajı yakalanabilmektedir. Toplu alımlarınız için internet sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Üyelik oluşturmak ayrıca müşterilerimize kampanyalardan haberdar olmayı ve sipariş verdiklerinde siparişlerini daha kolay takip edebilmeleri gibi ayrıcalıklar vermektedir.

Online alışveriş sitemizde nasıl sipariş verilir?

Yukarıda bahsedilen üyeliklerden birini oluşturduktan sonra istenilen kaplamasız gofret çeşitleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Akabinde satın almaya dair adımları (adres bilgileri gibi) ilerleyerek, siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ödeme kısmına geldiğinizde ürünlerin satış fiyatını, ürün adetlerini, toplam tutarını inceleyebilirsiniz. Sipariş bize ulaştıktan sonra kargonuz termin süresi içerisinde hazırlanıp, ilgili kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişiniz hakkında detaylı bilgi alabilmek için online mağazamızda bulunan iletişim bilgilerinden (whatsapp, canlı chat, telefon veya mail ile) bizlere ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az