x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Elvan ile tatlı bir yıla...

Elvan ile tatlı bir yıla...

Gönül yeni yılı arkadaşlarla doya doya kutlamak isterdi ama bu senelik böyle olsun, yüzler gülsün, sağlık olsun!

Biz 2021’e ‘’Tatlı gel!’’ demek istedik çünkü en çok onu bekledik, tıpkı Elvan Online’dan sipariş verdikten sonra, sabırsızlıkla her çalan kapıya elinde kırmızı Elvan logolu koli ile bekleyen bir kargocu görmek umuduyla koştuğumuz gibi…

Kocaman sofralar, uzun uzun masalar maalesef yok bu sene. Bu sene en yakınlarımızla tatlı tatlı oturup belki de yeni yıla daha önce hiç yapmadığımız aktiviteler yaparak gireceğiz. Baksanıza 2021 bizi şimdiden biraz değiştirmiş gibi ;)

Bu sene büyük sofralar yok ama biz dedik ki belki minik tatlılıklarla büyük mutluluklar yaratabiliriz, çünkü ne sofranın boyu, ne de kalabalıklığıdır insanı mutlu eden, oradaki samimiyet, sıcaklık ve birlikteliğin ruhudur.

Peki ya Elvan?

Bu sıcak ortama nasıl dahil olabiliriz diye düşündük ve dedik ki; bu özel güne, özel paketler hazırlayalım, içini de şeker, tatlı, çikolata, meşrubat dolduralım ve en güzel sofralara Fondante nane ferahlığı, gazoz rahatlaması ve Fiorella gofret çıtırtısı olalım, belki de bir bakmışsınız gökten SnowBall yağmaya başlamış. :) Yeni umutlara yelken açacağımız bu günde biz de Yılbaşı Paketlerimiz ile yanınızda olalım, yeni yıla Elvan ile girelim, tatlanalım, tatlandıralım, keyiflendirelim!