Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Neden elvan.com.tr den ürün almalıyım?

Üreticisinden almak için;
Elvan bünyesi altında bulunan markalı ürünlerinin tamamına yakınını kendi fabrikalarımızda üretimini yapmaktayız. Markalarımızı incelemek için linke bakabilirsiniz.

En uygun fiyata almak için;
Elvan ürünleri elvan.com.tr’den alınır. Çünkü fabrikadan direkt olarak ürün satışı yapmaktayız. Bu sayede arada bir aracı bulunmamaktadır.

Taze ürün almak için;
Ürünlerimizi kendi fabrikalarımızda ürettiğimiz için taze olarak müşterilerimize sunmaktayız.

Ürün çeşitliliği için;
Kruvasandan, donuta, şekerden, çikolataya, jelly’den, keke ve daha birçok ürünü elvan.com.tr’de görebilirsiniz. Sadece kendi ürettiğimiz ürünler haricinde ithal ürünler ve önde gelen yerli üreticilerin ürünleri de sitemizde satışa sunulmaktadır.

Hızlı gönderim için;
Sitemizde bulunan bütün ürünler stoklu olup, sipariş ulaşır ulaşmaz sevkiyat programına alınmaktadır. Belirtilen teslim süresi içerisinde anlaşmalı olunan kargo firmasına kargonuz teslim edilmektedir.

Kampanyalardan yararlanmak için;
Sitemiz elvan.com.tr’de benzersiz kampanyalar olmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek, inceleyebilirsiniz.

Güvenli alışveriş yapmak için;
Anlaşmalı bankalarımızın sağladığı sanal pos üzerinden ödeme alınmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda tutulmadığından direkt olarak bankaların sanal posları üzerinden işlem yapılmaktadır. Ayrıca 3D ve SSL güvenlik önlemleri de bulunmaktadır.

Sertifikalı ürünlerden almak için;
Ürünlerimiz Dünya standartlarındaki tesislerimizde ve yönetmeliklere uygun olarak üretimi yapılmaktadır. Sertifikalarımızı incelemek için linke bakabilirsiniz.

tsoft