Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

HEDİYELİK ÇİKOLATA

Çevrimiçi alışveriş mağazamız olan elvan.com.tr de pek çok çeşit hediyelik çikolata yer almaktadır. Bu çikolatalara örnek olarak ilk etapta madlen, fondan (hem çikolata hem de şeker olarak tasarlanan bir üründür), trüf çikolata (truffle) sayılabilir. Ayrıca “Hediyelik Çikolata” kategorisi geniş ürün gamının yanında paketleme açısından da geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Bahsedilen bu hediyelik çikolata çeşitlerini sitemizde inceleyebilir, çikolata fiyatlarını, görsellerini ve diğer merak ettiğiniz bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Hediyelik Çikolata çeşitleri ve paketleri nelerdir?

Sitemizde “Hediyelik Çikolata” kategorisi ürün gamı olarak zengin bir kategoridir. Bu çikolatalara ilk örnek olarak bayramlarda ya da misafirliğe giderken tercih edilen madlen çikolata söylenebilir. Fakat sadece madlen çikolata sitemizde yer almamaktadır. Bunun dışında şık kutusunda satılan hem şeker hem de çikolata olarak üretilen “Fondante” markasının ürünü fondan, içerisinde antepfıstığı, fındık gibi kuruyemişlerin barındıran küçük paketli çikolatalar (Minis ürünü gibi), drajeler (Bon bon draje) ve farklı yapısı ile trüf çikolatalar sıralanabilir.

Yukarıdaki çeşitlerin dışında 3 farklı çikolata ile de bu ürünler üretilebilmektedir. Bu 3 ayrı çikolata siyah çikolata (bitter çikolata ya da dark çikolata olarak da isimlendirilir), sütlü çikolata ve beyaz çikolatadır. Çikolata cinsi ayrımı dışında paketlemede de çeşitler yer almaktadır. İlk etapta sıralanabilecekler madlen kutusunda satılan madlen çikolatadır. Ayrıca diğer çikolata çeşitlerinin kutuları da farklı gramlarda (150 gram, 200 gram, 250 gram, 500 gram ve diğerleri) üretilip, sitemizde satılmaktadır.

Hediyelik Çikolataları ürününü perakende ya da toptan olarak alabilir miyim?

“Hediyelik Çikolata” kategorisinde bulunan ürünleri çevrimiçi alışveriş sitemiz olan elvan.com.tr de hem toptan hem de perakende olarak alma şansınız bulunmaktadır. Sitemizde her iki çeşit alıma olanak sağlamak için ayrı ayrı üyelik kısmı oluşturulmuştur. Bayi ya da standart üye olarak kayıt oluşturduktan sonra kategoriden istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek, ürün alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Perakende satışlar adet ya da kutu bazlı yapılırken, toptan satışlar koli ya da palet bazlı yapılmaktadır. İlgili üyelik bilgileri ile sitemize girdiğinizde hediyelik çikolata ve madlen fiyatlarını, paket adetleri ve diğer yararlı bilgileri bulabilirsiniz. İlave bilgiye ihtiyacınız olması durumunda sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az