Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

BAR ÇİKOLATA

Çikolata kategorisinde yer alan “Bar Çikolata” alt kategorisi pek çok farklı ürünü içerisinde barındırmaktadır.  Başta Delirium ürünü olmak üzere Elvan markalı bar çikolataları “Bar Çikolata” alt kategorisinde görebilirsiniz. Online mağazamız olan elvan.com.tr sitemizi ziyaret ettiğinizde bar çikolatalarımızın satış fiyatını, görsellerini ve diğer merak ettiğiniz bilgileri bulabileceksiniz. İstediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek, satın almaya dair adımları ilerleyerek, ürün alımını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizde farklı farklı pek çok çeşit bar çikolata yer almaktadır. Ürünlere örnek olarak hindistan cevizli, yer fıstıklı, çikolatalı marshmallow (marşmelovlu) sayılabilir. Bu ürünler dışında sitemize yeni ürünler de eklenebilmektedir.

Bar çikolatalar hangi miktarlarda sitede satılmaktadır?

Çevrimiçi mağazamızda bar çikolatalar farklı adetlerde satılmaktadır. Perakende olarak tekli ve kutulu ürün satışı yapılabilmektedir. Kutu içerisinde ki bar çikolata adeti ürünün çeşidine göre değişebilmekte olup, genellikle bir kutu 24 adet bar çikolata içermektedir. Toptan alım imkanı da bulunan sitemizde, toplu bar çikolata ürün satışı koli ya da paletli olarak yapılabilmektedir. Koli ve palet içerisinde ürün adeti ürün cinsine ve gramajına göre değişmekte olup, konu hakkında bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Çevrimiçi mağazamızda bar çikolata çeşitlerini satın alabilir miyim?

Sitemiz elvan.com.tr de bar çikolata çeşitlerimizi inceleyebilir ve ürün alımını kolayca yapabilirsiniz. “Bar Çikolata” kategorimizde bulunan çeşitlerimizden istediğiniz adette ürünü sepetinize ekleyip, satın almaya ait adımları ilerleyerek, satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Ürünleri sepetinize eklediğinizde toplam sepet tutarını da görebilmektesiniz. Sitemizde ayrıca kurumsal fatura da kesilebilmektedir.

Kategoriyi incelediğinizde ürün görsellerini, bar çikolata satış fiyatlarını, ürün stok durumunu ve ürün içeriklerine dair bilgi görebilirsiniz. Satın alma süreci, ürün stok durumu, ürün içeriği, ürün fiyatı ve diğer aklınıza takılan bütün soru ve bilgi talepleriniz için bizimle sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden irtibata geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az
tsoft