Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

TABLET ÇİKOLATA

Elvan Grup bünyesinde yer alan Fiorella markasının tablet çikolata çeşitlerinin bulunduğu kategoridir. Bu kategoride farklı lezzetlere sahip tablet çikolatalar fiyatları, görselleri ve içerikleri ile bulunmaktadır. Elvan’ın en çok tercih edilen çikolata çeşitlerinden olan tablet çikolataları online alışveriş sitemiz olan elvan.com.tr de inceleyebilir, istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyip, satın almaya dair adımları ilerleyerek, ürün alımını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Tablet çikolata çeşitleri nelerdir?

Tablet çikolataları ilk önce çikolata çeşitlerine göre ayırabiliriz. Sitemiz üç farklı çikolata çeşidini barındırmakta olup, bu çikolatalar bitter çikolata (siyah çikolata, dark çikolata ya da sade çikolata olarak da tanımlanabilmektedir), sütlü çikolata ve beyaz çikolatadır. Bu çikolata çeşitlerinden sonra tablet çikolata içine katılacak meyve veya kuruyemiş ürünleri ile çikolatalara farklı tatlar da eklenebilir. Bu tip çikolatalara ilk etapta örnek olarak fındıklı çikolata, fıstıklı çikolata, bademli çikolata, portakallı çikolata verilebilir. Sayılan bu tablet çikolatalardaki ürünlerin birden fazlasını barındıran (fındıklı portakallı gibi) çeşitler dışında bisküvili, krema dolgulu, kuru meyveli gibi çeşitleri de piyasa da bulunmaktadır.  

Tablet çikolata hangi miktarlarda sitede satılmaktadır?

Online alışveriş sitemiz olan elvan.com.tr de tablet çikolatalar tekli satıldığı gibi 10’lu paketler halinde de satışa sunulmaktadır. Perakende alımlarda tercih edilen bu miktarlar haricinde tablet çikolataların toptan satışı da sitemizde yer almaktadır. Toptan alımlarda kolili ve paletli alım fırsatı sağlanmakta olup, konu hakkında detaylı bilgiyi sitemizdeki iletişim bilgilerinden bize ulaşarak alabilirsiniz.

Online Alışveriş Sitesinden tablet çikolata ürününü nasıl satın alabilirim?

Çevrimiçi alışveriş sitemizde iki farklı üyelik tipi bulunmaktadır. Bunlardan ilki kolili ya da paletli alım fırsatı veren bayi üyeliğidir. İkincisi ise tekli veya kutulu alım fırsatı veren perakende üyeliğidir. Bu iki üyelik çeşidinden sizin için uygun olanını belirleyip, üyelik oluşturduktan sonra kategoride bulunan ürünlerden istediklerinizi sepetinize ekleyip, adımları takip ederek, tablet çikolata alımınızı yapabilirsiniz.

Çikolata kategorisini incelediğinizde ürün görsellerini, çikolata fiyatlarını, ürün stok durumunu ve ürün içeriklerine dair bilgi görebilirsiniz. Ürün bilgileri ya da satın alımına dair her türlü konuda bizimle sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden irtibata geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yüksek adetli alım yapmak isterseniz (kolili veya palet bazlı), bayi şartlarımız için yine bizi arayabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az