x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Toplam 27 ürün bulunmaktadır.

SERT ŞEKER

Elvan markasının geniş ürün gamına sahip kategorilerinin başında “Şekerleme” kategorisi gelmektedir. Bu kategori altında sert şeker, yumuşak şeker ve jelly ürünlerini kapsayan alt kategoriler sıralanmaktadır. Bahsedilen bu üç alt kategoride bulunan ürünler Elvan markasının kendine özgü tadına sahip olup, uzun yıllara yayılan tecrübesi neticesinde sevenleri ile buluşturmaktadır.

“Sert Şeker” alt kategorisi bahsi geçen diğer iki şekerleme alt kategorileri gibi farklı farklı tatlara sahip ürünlere sahip olup, her damak tadına uyan lezzetleri barındırmaktadır. Sütlü meyveli sert şekerlerden zencefilli sert şekerlere kadar pek çok çeşidi elvan.com.tr de yer almaktadır.

Sert Şeker” alt kategorisini ziyaret ettiğinizde şeker liste fiyatlarını, varsa indirim oranlarını, ürün bilgilerini, görsellerini ve paketi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sert Şeker nedir? Sert şeker çeşitleri nelerdir?

Sert şeker yapısının sert olduğunu ve yerken diş sağlığı açısından kırmak yerine eriterek yenmesi tavsiye edilen şeker türü olarak belirtilebilir. Sert şekerler içerisinde dolgulu olup olmaması şekli ile ayrılabilir. Dolgulu olan sert şekerler genellikle aromalı krema kıvamlı dolguya sahiptir.

Şeker denince akla ilk gelen şekerler tarihi geçmişi olan akide şekeri, ferahlatıcı tadı ile naneli şeker, farklı aromaları ile meyveli şeker ve sütlü şeker söylenebilir. Elvan markası altında üretilen sert şeker çeşitlerinden bazıları ise Ibon sütlü meyveli şeker, Ibon zencefilli şeker, Coffex kahveli şeker, Dr. Milk karamelli şeker, Ibon tropikal sütlü şeker ve Dr. Milk shake mix şeker sıralanabilir. Çevrimiçi alışveriş sitemiz elvan.com.tr ye girip, “Sert Şeker” alt kategorisinde sıralanan bu şekerlemeler dışında daha pek çok farklı tatta şekeri inceleyebilirsiniz.

Şeker ürününü online alışveriş sitesinden nasıl alabilirim?

Sitemizden ürün alımı gayet kolaydır. İlk önce üyelik oluşturmanız tavsiye edilir. Akabinde istediğiniz şekerleme veya diğer kategoride olan ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Daha sonrasında da siparişi tamamlamaya yönelik adımları ilerleyerek (adres bilgileri gibi) ödeme basamağına gelebilirsiniz. Burada da ödemesini yaptıktan sonra sipariş işleminiz tamamlanacaktır. Oluşturduğunuz sipariş veri tabanımıza kaydedilen bilgilere göre kargosu hazırlanıp, en kısa sürede sevki sağlanmaktadır.

Şekerleme ürünleri perakende dışında toptan da alabilir miyim?

Bu sorunun yanıtı evettir. Sitemizde şekerlemeler ve diğer bütün ürünleri toplu olarak satın alımını yapabilirsiniz. Sitemizde bayi üyeliği oluşturduktan sonra ürünlerin koli fiyatlarını görebilir, ayrıca paletli olarak da ürün siparişi verebilirsiniz. Toptan ürün alımı ve diğer bütün konularda sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az