Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
8 Yorum
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  8
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Ibon Sütlü Meyveli Şeker 1000 Gr. (1 Poşet)

169,90 TL
155,54 TL

Ibon Sütlü Meyveli Şeker 1000 Gram (1 Poşet)

Elvan markasının en çok tercih edilen şekerlerinin başında gelmektedir. Ürün şekerleme olarak, sert şeker kategorisi içerisinde yer almaktadır. Ürün ayrıca meyve aromalı sütlü dolgulu şeker olarak tanımlanabilmektedir.

Ürün poşet içerisinde satılmaktadır. Ürün 1000 gramdır (1 kilogram).

Paket içerisinde 4 farklı tatta meyve aromalı sütlü dolgulu şeker yer almaktadır. Bu dört faklı tat; çilek (strawberry), kavun (melon), şeftali (peach) ve muzdur (banana).    

Ürün tekli satıldığı gibi koli ile de satılabilmektedir. Bir kolide 8 adet 1000 gramlık poşetli ürün yer almaktadır. 

Ürünün sütlü dolgulu meyve aromalı haricinde zencefilli (ginger) çeşidi de sitemizde yer almaktadır.

Sitemizde Ibon şeker fiyatını, görselini ve stok durumunu inceleyebilirsiniz. Ayrıca ürünün içerik bilgilerini de aşağıda görebilirsiniz:

Sert Şeker (%88): Glikoz şurubu, şeker, demineralize peyniraltısuyu tozu (süt), süt kreması (%4,6), tam hidrojenize bitkisel yağ (palm), yağsız süt tozu (%2,8), tereyağ (süt), asitliği düzenleyici (sitrik asit, trisodyum sitrat), emülgatörler (E322 (soya), yağ asitlerinin mono ve digliseritleri), tuz, aroma vericiler (süt, mango,ananas,misket limon,çarkıfelek), renklendiriciler (antosiyaninler, paprika ekstraktı, turmerik, klorofil ve klorifilin bakır kompleksleri, titanyumdioksit,brillant blue). İç dolgu (%12): Glikoz şurubu, şeker, tam hidrojenize bitkisel yağ (palm), nem tutucu (sorbitol), demineralize peyniraltı suyu tozu (süt), süt kreması(%0,8), yağsız süt tozu (%0,5), tereyağ (süt), emülgatörler (E322 (soya), yağ asitlerinin mono ve digliseritleri), asitliği düzenleyici (sitrik asit, trisodyum sitrat), aroma vericiler (mango,ananas,misket limon,çarkıfelek), renklendirici ( titanyumdioksit), tuz.

Alerjen Uyarısı: Soya ve süt ürünleri içerir. Eser miktarda gluten, fındık ve yumurta içerebilir.

Saklama koşulu: Serin ve kuru ortamda saklayınız. 

Menşei: Türkiye

Ağırlık (Kg)
1.1
Ibon Sütlü Meyveli Şeker 1000 Gr. (1 Poşet)
Ibon Sütlü Meyveli Şeker 1000 Gr. (1 Poşet)
169,90 TL
155,54 TL