Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

ENERJİ İÇECEĞİ

Elvan marka içecek ailesinin en son katılan ürünlerin biri “Enerji içeceği’dir. Elvan’ın onlarca yıllık tecrübesi ile reçetesi oluşturulan enerji içeceğini “Enerji İçeceği” alt kategorisinde görebilirsiniz. Kategoriyi incelediğinizde, ürünün görselini, stoklu olup olmadığını, enerji içeceği satış fiyatını ve diğer merak ettiğiniz bilgileri bulabilirsiniz. Ürün hakkında ilave bilgiye ihtiyaç duymanız durumunda iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir, detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Enerji içeceği ambalajı 250 mililitrelik slim teneke kutudur. Bu ürün sitemizde altılı paket olarak satışı yapılmaktadır. Bunun dışında kolili olarak da satışı bulunmaktadır.

Meşrubat kategorisi ürünlerinin başında gelen Elvan gazozu dışında Elvan Enerji İçeceği’ni de çok beğeneceğinizi düşünmekteyiz.

Online sitemizde toptan satış yapılmakta mıdır?

Elvan Enerji İçeceği’ni perakende olarak da alabileceğinizi gibi yüklü miktarlarda toptan olarak da alımını yapabilirsiniz. Toplu satışlarda kolili ve paletli alım yapma şansınız bulunmaktadır. Yüksek adetli alımlarınız için sitemizi inceleyebilir ya da internet sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden (online chat, whatsapp, telefon) bize ulaşabilirsiniz.

Elvan Enerji İçeceği’ni nasıl satın alabilirim?

Sitemizde hem perakende hem de toplu satış imkanı yer almaktadır. Size uygun olan alım şeklini belirledikten sonra ilgili kısımda üyelik oluşturabilirsiniz. Akabinde istediğiniz ürünü sepetinize ekleyip, alıma ait adımları ilerleyerek, ürün satın alımını gerçekleştirebilirsiniz. Ürünü sepetinize eklediğinizde enerji içeceği fiyatını ve toplam sepet tutarını görebileceksiniz.

Devamını Oku Daha Az