Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

DONUT

Elvan markasının kendine has lezzetini barındıran başka bir atıştırmalık ürünü donut ürünüdür. Online alışveriş sitemiz olan elvan.com.tr içerisinde bulunan “Unlu Mamuller” ana kategorisi altında bulunmaktadır. Yediden yetmişe herkesin sevdiği lezzetleri barındıran Elvan donut çeşitlerini çay saatlerinizde tatlı bir eşlikçi olarak sevdiklerinizle tüketebilirsiniz. Sitemizi ziyaret ettiğinizde donut çeşitlerini, donut fiyatlarını, ürün görsellerini, paket çeşitlerini ve ilave bilgileri görebilirsiniz.

Donut nedir?

Tatlı bir çörek çeşidi olan donut (İngilizce doughnut) iki farklı şekilde üretilmektedir. Bunlardan birincisi bizdeki simide benzeyen orasında delik olan hali, diğer ise deliksiz şeklinde yuvarlak olanıdır. Üstüne çikolata ile birlikte şeker süslemeleri de eklenebilen donut özellikle Amerikalılar ile özdeşleşmiş bir hamur tatlısıdır.

Elvan ürün gamındaki donut (doughnut) çeşitleri nelerdir?

Elvan markası altında ortası delikli olan donut (bazı yerlerde donat olarak da belirtilebilmektedir) bulunmaktadır. Lezzet olarak donut çeşitlerinden bahsedilir ise bunlar yabanmersinli donut, kakaolu donut, çilekli donut, vişneli donut, karamelli donut, muzlu donut sayılabilir.

Tat farklılığı dışında paket adeti olarak da çeşit bulunmaktadır. Elvan markasının donut çeşitlerini tekli, altılı, on ikili ve yirmi dörtlü olarak satışı online sitesinde bulunmaktadır. Toplu alımlar da ise ayrıca kolili veya paletli satışlar yapılabilmektedir. Sitemizde donut fiyatı, paketindeki adetini ve görselini kolayca görebilirsiniz.

Perakende haricinde bayiler için toplu alım fırsatı var mıdır?

Çevrimiçi alışveriş sitemiz elvan.com.tr içerisinde bayi satışı alanımız bulunmaktadır. Sitemizde bayi olarak üyelik oluşturduk sonra “Donut” kategorisi ya da diğer kategorilerde bulunan ürünlerde bulunan atıştırmalıklardan istediklerinizi sepetinize atıp, alıma dair adımları ilerleyerek, kolayca satın almasını gerçekleştirebilirsiniz. Kolili ya da paletli olarak alım yapabilirsiniz. Konu hakkında bilgi almak için telefon numaramızdan bizi arayabilir, whatsapp ya da online chat (çevrimiçi sohbet) uygulamalarından yazarak ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az