x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
6 Yorum
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  6
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Today Donut Kek Kakaolu 35 Gr. 24 Adet (1 Kutu)

144,90 TL
132,82 TL
Today Donut Kek Kakaolu 35 Gram 24 Adet (1 Kutu)
Elvan markasının pek çok çeşit donutu bulunmaktadır. Bu ürün kakaolu olup, Today Kakaolu Donut olarak bilinmektedir. Ortası delikli olan donut grubuna girmektedir.

Bir adet kakaolu donut 35 gramdır. Karton kutusu içerisinde tek tek paketli olarak satılmakta olup, bir kutu içerisinde 24 adet paketli kakaolu donut bulunmaktadır.

Ürün içeriği ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Sitemizde ayrıca donut fiyatları, stok bilgisi de bulunmaktadır.

İçindekiler: Kakaolu Kek(%56):Şeker,buğday unu (gluten),yumurta, bitkisel yağ (palm), fruktoz şurubu, yumurta akı, nem tutucu (gliserol),  kakao tozu(%4), glikoz şurubu, doğal mısır nişastası, kabartıcılar (disodyum difosfat, sodyum bikarbonat), tuz, emülgatör (bitkisel yağ asitlerinin mono ve digliseritleri, bitkisel yağ asitlerinin poligliserol esterleri, sodyum stearol laktat), aroma vericiler (çikolata, hindistan cevizi), koruyucu (potasyum sorbat), asitlik düzenleyici (sitrik asit), etil vanilin, kıvam arttırıcı (ksantan gum). Kaplama(%26):Şeker, tam hidrojenize bitkisel yağ (palm kernel), peyniraltı suyu tozu (süt), yağsız süt tozu, emülgatörler (E322 (soya)), renklendirici (titanyum dioksit), aroma verici(hindistan cevizi), koruyucu(potasyum sorbat), etil vanilin. Dolgu(%16):Glikoz şurubu, bitkisel yağ (palm, pamuk ve ayçiçek), şeker, dekstroz,  nem tutucu (gliserol), emülgatörler (E472b, E322(soya)), aroma verici (hindistan cevizi, vanilya),  koruyucu (potasyum sorbat), antioksidan (tokoferol). Dekor(%2): Hindistan cevizi parçacıkları Alerjen Bilgisi: Gluten, yumurta, soya, süt içerir. Eser miktarda fındık, yer fıstıgı içerebilir.

Alerjen Bilgisi: Gluten, yumurta, soya, süt içerir. Eser miktarda fındık, yer fıstıgı içerebilir.

Saklama koşulu: Serin ve kuru ortamda saklayınız. 

Menşei: Türkiye

Today Donut Kek Kakaolu 35 Gr. 24 Adet (1 Kutu)
Today Donut Kek Kakaolu 35 Gr. 24 Adet (1 Kutu)
144,90 TL
132,82 TL