Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

YUMUŞAK ŞEKER

Online alışveriş sitemiz elvan.com.tr de yer alan “Şekerleme – Jelly” ana kategorisi altındaki şeker kategorisinden bir tanesi “Yumuşak Şeker” alt kategorisidir. Bu alt kategori altında Toffix markasının çeşit çeşit yumuşak şekerleri bulunmaktadır. Bu şekerler çeşitli aromalara sahip olup, ürünleri incelediğinizde şeker satış fiyatını, stok durumunu, içeriklerini ve görsellerini görebileceksiniz.

Yumuşak şeker nedir?

Yumuşak şeker basit anlamı ile yapısı itibariyle sert olmayan ve çiğnenebilir şeker olup, kıvam olarak sakıza yakındır. Bu şeker çeşidi de eriterek yenebilmektedir. Yumuşak şekerler sert şekerler gibi içerisinde dolgu da olan çeşitleri bulunmaktadır.

Yumuşak şeker çeşitleri nelerdir?

Yumuşak şekerler genellikle dolgulu olmaktadır. Hem dolgusu hem de şekerin kendisinin farklı farklı aromaları olabilmektedir. Meyve aromalı, nane aromalı, kahve aromalı ve karamel aromalı yumuşak şekerler ilk akla gelenlerdir.

Sitemizde Toffix markası altında satışı yapılan yumuşak şekerlerin herkesin damak tadına uyabilecek çeşitleri yer almaktadır. Bu şekerlerin başında sütlü yumuşak şeker, karamelli (caramelli) yumuşak şeker, ekşi tada sahip sour yumuşak şeker, kahveli yumuşak şeker ve karışık meyve aromalı yumuşak şeker gelmektedir. Çevrimiçi alışveriş mağazamız olan elvan.com.tr deki “Yumuşak Şeker” alt kategorisini incelediğinizde hem bu yumuşak şeker çeşitlerini görebildiğiniz gibi hem de şeker fiyatlarını, gramajlarını, stok durumunu ve görsellerini de görebilirsiniz.

Sitemiz elvan.com.tr de sipariş nasıl verilir?

Sitemizden ürün alımı kolay olup, öncelikle üyelik oluşturmanız tavsiye edilir. Ardından istediğiniz şekerleme ürünlerini sepetinize ekleyebilirsiniz. Bunun akabinde siparişi tamamlamaya yönelik adımları ilerleyerek (adres bilgileri gibi) ödeme kısmına gelebilirsiniz. Burada da ödemesini yaptıktan sonra sipariş işleminiz tamamlanacaktır. Oluşturduğunuz sipariş veri tabanımıza kaydedilen bilgilere göre kargosu hazırlanıp, en kısa sürede sevki sağlanmaktadır.

Perakende dışında sitemizde toplu alım fırsatı da bulunmaktadır. Sitemizde yer alan bayi üyelik kısmında üyelik oluşturduktan sonra ürün alımını toptan olarak yapabilmektesiniz. Bu sayede kolili ya da paletli sipariş verebilmektesiniz. Hem toptan alımlarınız hem de perakende alımlarınız için aklınıza takılan bu konular hakkında bizimle sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az