x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

KAHVE (SOĞUK KAHVE – ICE COFFEE)

Sitemizde bulunan “Meşrubat” kategorisinde enerji içeceği, soğuk çay, gazoz, soda, milkshake içecekleri dışında “Soğuk Kahve” kategorisi de bulunmaktadır. Zengin “Meşrubat” kategorisi içerisinde yer alan soğuk kahve çeşitleri Elvan Coffex markası altında satışı yapılmaktadır. Soğuk kahve çeşitleri olarak sitemizde latte ve mocha ürünleri bulunmaktadır.

Ice latte ve Ice mocha sitemizde 250 mililitrelik cam şişesi içerisinde dörtlü olarak satışı yapılmaktadır. Ürünleri incelediğinizde hem soğuk latte satış fiyatını, soğuk mocha satış fiyatını hem de diğer merak edilen bilgileri görebileceksiniz. Bu soğuk kahve çeşitleri diğer Elvan marka ürünlerinde olduğu gibi perakende veya toptan olarak alabilmektesiniz. Sitemizde istediğiniz üyelik kısmını seçip, üyeliğinizi oluşturduktan sonra toptan ya da perakende olarak soğuk kahve ürünlerini satın alabilirsiniz.

Çevrimiçi alışveriş sitemizden istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra soğuk kahve liste fiyatlarını, toplam sepet tutarını görebilirsiniz. Sitemizdeki ice coffee ürünler ve diğer bütün ürünler hakkında aklınıza takılan bütün sorular ya da kargo hakkında bilgi almak için lütfen internet sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden (online chat, whatsapp, telefon ya da mail adresinden) bizlere ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az