Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
 
Ürün Liste Banner
İçecekler
Toplam 21 ürün bulunmaktadır.

MEŞRUBAT

Elvan markasının geniş ürün gamına sahip kategorilerinden biri olan "Meşrubat" kategorisinde, farklı farklı pek çok çeşit ürün bulunmaktadır. Bahsi geçen bu kategori içerisinde gazozdan (portakallı ve sade) iced tea’ye (soğuk çay) ve soğuk kahveden (iced coffee) mineralli sodaya kadar eşsiz Elvan lezzetleri yer almaktadır. Sitemiz olan elvan.com.tr yi ziyaret edip, Meşrubat kategorisini inceleyerek, ice tea fiyatını, gazoz fiyatını ve diğer ürünlerin fiyat ve stoklarını görebilir, kullanıcı dostu paneli ile kolayca ürünleri sepetinize ekleyip, alımını gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerin stoklu olması ve kargo organizasyonumuzun hızına güvenimiz sayesinde çok kısa sürede sipariş verdiğiniz ürünler kapınıza ulaşmaktadır.

Hem nostaljik lezzetleri hem de günümüzde tercih edilen yeni tatları da ürün gamına ekleyen Elvan firması, yakın zamanda yeni ürünler de Meşrubat kategorisine ekleyerek, kategoriyi zenginleştirecektir. Sitemiz elvan.com.tr yi sık sık ziyaret etmeniz hem kampanyaları takip edebilmeniz hem de yeni ürünleri ilk sizin tatma ayrıcalığını elde edebilmeniz için tavsiye etmekteyiz.

Kategori içerisinde yer alan içeceklerimizin tekli adetleri dışında paketlenme şekline göre dörtlüsü, altılısı ve koli adetlisi de mevcuttur. Bunun dışında yüksek adetli alımlarınızda paletli sevkiyat da yapabilmektedir.

Sitemizde perakende satışı dışında paletli (ya da toplu) alımlarda bayi kategorisinde alım yapılmasına da olanak sağlanmaktadır. Detaylı bilgi alabilmek için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bizlere ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gazoz – Sade ya da Meyveli Gazoz

Ülkemizde nostaljik lezzetler denilince akla ilk gelen ürünlerin başında Elvan gazozu gelmektedir. Portakallı gazoz ve şeffaf renkli orijinal tada sahip gazozu (sade gazoz olarak da tanımlanmaktadır) ön plana çıkmaktadır. Geçmişten gelen bu lezzetler Elvan markası altında korunarak, yeni nesillere aktarılmakta ve sofralarınızda yer almaya devam etmektedir. 250 mililitrelik şık şişeler içerisinde ve özgün gazoz kapağı tasarımı ile sunulan Elvan gazozlar ayrıca slim teneke kutuda da satılmaktadır. Bunun dışında sevdikleriniz ile tüketebilmeniz için litrelik pet şişelerde de uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Geçmişten gelen bu esintiyi hatırlamak istediğinizde sadece hangi paketleme seçeneğine sahip ürünü almaya karar vermeniz yeterli olacaktır.

Ice Tea (Soğuk Çay)

Elvan’ın geleneksel içeceklerinin yanına son zamanların popüler alkolsüz içeceklerinden biri olan iced tea de (ice tea, soğuk çay) eklenmiş olup, bu kategoride listelenmiştir. Şeftalili Iced Tea ve Limonlu Iced Tea olmak üzere iki farklı tadı bulunmaktadır. Elvan firmasının lezzetten taviz vermeyen politikası ile geliştirilip, soğuk çay sevenlere sunduğu Elvan Ice Tea ürünlerini uygun fiyatları ile sitemizden alabilirsiniz. Yaz aylarında ferahlık veren, kış aylarında ise yazı hatırlatan soğuk çayın eşsiz tadı size yeni bir deneyim yaşatacaktır. İster tek başına isterseniz de yemeklerle beraber içebileceğiniz soğuk çayımız sizlerde alışkanlık yaratacaktır.

Soda – Minarelli İçecek

Doğal zengin minarelli içecekler de yine Elvan markasının geniş ürün gamı içerisinde yer almaktadır. Soda kategorisinde bulunan bu ürünlerin üç farklı tadı bulunmakta olup, bunlar limonlu, çilekli ve elmalıdır. Çevirmeli kapaklı şık 250 mililitrelik cam şişesinde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulan doğal zengin minarelli içecek hem göze hem de damaklara hitap etmektedir. Her mevsim sofralarınıza konuk olacak minarelli meyveli sodamızı keyifle tüketebileceksiniz.

Soğuk Kahve (Iced Coffee)

Elvan’ın geçmişten gelen nostaljik lezzetlerinin yanına iced tea dışında eklediği bir başka alkolsüz içecek de soğuk kahvedir. Başlarda gençlerin daha çok tükettiği fakat yıllar geçtikçe yediden yetmişe herkesin tercih ettiği soğuk kahve Elvan firmasının ürün gamına katılmıştır. Kendine has soğuk kahve lezzetlerini Elvan markasının dokunuşu ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Yazın bunaltıcı sıcağında zindelik ve ferahlık verecek soğuk kahve çeşitlerimiz, kısa sürede vazgeçilmez içeceğiniz olacaktır. Şu anda kategoride soğuk latte (iced latte) ve soğuk mocha (iced mocha) ürünleri bulunmakta olup, önümüzdeki dönemde yeni ürünler de eklenebilecektir.

Enerji İçeceği

Elvan’nın “Meşrubat” kategorisine eklediği son ürün Enerji İçeceğidir. Elvan Enerji içeceği. 250 mililitrelim slim teneke kutuda tekli ya da altılı şekilde satılan Enerji içeceğimizi severek tüketeceksiniz. Kendine has lezzete sahip ürünü sitemizde inceleyebilir, enerji içeceği fiyatını, görsellerini, içeriğini görebilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az