Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Toplam 4 ürün bulunmaktadır.

GAZOZ

Elvan markasının geniş ürün gamına sahip Meşrubat kategorisindeki en çok tercih edilen ürünlerin başında “Gazoz” alt kategorisi ürünleri gelmektedir. Bu kategori içerisinde portakallı gazoz ve sade (karışık meyveli gazoz da denmektedir) yer almaktadır. Sitemiz olan elvan.com.tr yi ziyaret edip, “Gazoz” kategorisini inceleyerek, gazoz fiyatını, ürün görsellerini, stoklarını, paket adetlerini ve diğer yararlı bilgileri görebilir, kullanıcı dostu paneli ile kolayca ürünleri sepetinize ekleyip, alımını gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerin stoklu olması ve kargo organizasyonumuzun hızına güvenimiz sayesinde çok kısa sürede sipariş verdiğiniz ürünler kapınıza ulaşmaktadır.

Ülkemizde nostaljik lezzetler denilince akla ilk gelen ürünlerin başında Elvan gazozu gelmektedir. Portakallı gazoz ve şeffaf renkli orijinal tada sahip sade gazoz (karışık meyveli gazoz olarak da tanımlanmaktadır) ön plana çıkmaktadır. Geçmişten gelen bu lezzetler Elvan markası altında korunarak, yeni nesillere aktarılmakta ve sofralarınızda yer almaya devam etmektedir.

Elvan gazoz hangi ambalajlarda satılmaktadır?

Elvan gazoz ürününü sitemizde çeşitli ambalaj ve adetlerde satın alma şansınız bulunmaktadır. 250 mililitrelik şık şişeler içerisinde ve özgün gazoz kapağı tasarımı ile sunulan Elvan gazozlar ayrıca slim teneke kutuda da satılmaktadır. Bunun dışında sevdikleriniz ile tüketebilmeniz için litrelik pet şişelerde de uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Ayrıca bu bahsedilen ambalaj çeşitlerindeki ürünleri tekli, dörtlü ve altılı şekilde alabileceğiniz gibi, kutulu adetlerde de sipariş verebilmektesiniz. Geçmişten gelen bu esintiyi hatırlamak istediğinizde sadece hangi paketleme seçeneğine sahip ürünü almaya karar vermeniz yeterli olacaktır.

Online sitemizde toptan satış yapılmakta mıdır?

Sitemizde perakende satışı dışında paletli (ya da toplu) alımlarda bayi kategorisinde alım yapılmasına da olanak sağlanmaktadır. Toptan alımlarda kolili veya paletli satış yapılabilmektedir. Bize sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden arayarak, gazoz satış fiyatı, stok durumu, ürün koli ve palet adetleri ve diğer konularda bilgi alabilirsiniz.

Gazoz ürünlerinin siparişlerini bilgisayardan, tabletten, cep telefonundan ve Elvan uygulamasından (hem IOS hem de Android işletim sistemi için uygundur) verebilmektesiniz.

Devamını Oku Daha Az
tsoft