Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
 
Ürün Liste Banner
Unlu Mamuller
Toplam 166 ürün bulunmaktadır.

UNLU MAMULLER

Unlu mamuller olarak online web sitemiz zengin ürün gamına sahiptir. Üç ön plana çıkan unlu mamul ürünü sitemizde yer almaktadır. Bu ürünler “Donut”, “Kek” ve “Kruvasan” olarak belirtilebilir. Elvan’ın yıllara yayılan tecrübesi ve kendine has lezzetini barındıran unlu mamüllerini “Unlu Mamuller” alt kategorisinde inceleyebilir ve istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Ürünleri sepetinize eklediğinizde ürün satış fiyatlarını, görsellerini ve diğer bilgileri kolayca görebilirsiniz.

Sitemizde bulunan “Unlu Mamuller” kategorisindeki kek, kruvasan ve donut ürünlerini hem tekli olarak hem de paketli olarak alabilirsiniz. Paketli ürünlerin paket içeriğine bakarak, paketin kaç adet ürün içerdiğini görebilirsiniz. Paketli alım dışında toptan müşterilere kolili ve paletli ürün satışı da yapılabilmektedir. Sitemizde tekli ürün fiyatı, paketli ürün fiyatı ve koli ürün fiyatı (bu kısım toptan kısmında gözükmektedir) bulunmaktadır.

Donut nedir? Donut çeşitleri nelerdir?

Donut ürünü donat ya da doughnut olarak da bilinmektedir. Şekli itibari ile iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar ortası delik olan ve şekil olarak simide benzeyen çeşidi ve ortası delik olmayan çeşididir. Elvan donut olarak ortası delikli çeşidi olup, bu ürünün farklı farklı tatlara sahip çeşitleri yer almaktadır. Bunlar özetle çilekli donut, muzlu donut, karamelli donut, yaban mersinli donut, vişneli donut ve kakaolu donut olarak sayılabilir.

Elvan kek çeşitleri nelerdir?

Elvan kek çeşidi olarak zengin bir ürün gamına sahiptir. Lezzet farkı dışında şekil ve gramaj farklılıkları da bulunmaktadır. “Kek” alt kategorisini incelediğinizde bu ürün çeşitliliğini görebilirsiniz. İlk etapta sayılabilecek kek ürünleri içerisinde kreması olan kaplamalı kek Snowball, çocukların çok sevdiği hayvan figürlü Toto kekler, içi kremalı 3 Bites, Cloud ve Goldies kekler ve marshmallawlu (marşmelovlu) Aloha kekler sayılabilir. Bu kekler dışında sufle, muffin ve rulo kekler de ürün gamımız içerisinde yer almaktadır. Bu çeşitli keklerin satış fiyatını, görsellerini ve stoklarını sitemizde görebilirsiniz.

Kruvasan çeşitleri nelerdir?

Kek ve donat ürünleri gibi kruvasan çeşitleri de Elvan markası altında çeşit olarak zengindir. İçerisindeki krema olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Bunlar; çikolatalı kruvasan, vişneli kruvasan, çilekli kruvasan, vanilyalı kruvasan, vişneli vanilyalı kruvasan ve vanilyalı çikolatalı kruvasan olarak sıralanabilir. Çevrimiçi sitemizde bahsi geçen bu kruvasan çeşitlerini “Kruvasan” alt kategorisi içerisinde inceleyebilirsiniz.

Perakende haricinde bayiler için toplu alım fırsatı var mıdır?

Çevrimiçi alışveriş sitemiz elvan.com.tr içerisinde bayi satışı alanımız bulunmaktadır. Sitemizde bayi olarak üyelik oluşturduk sonra “Unlu Mamuller” kategorisi ya da diğer kategorilerde bulunan ürünlerde bulunan atıştırmalıklardan istediklerinizi sepetinize atıp, alıma dair adımları ilerleyerek, kolayca satın almasını gerçekleştirebilirsiniz. Kolili ya da paletli olarak alım yapabilirsiniz. Konu hakkında bilgi almak için telefon numaramızdan bizi arayabilir, whatsapp ya da online chat (çevrimiçi sohbet) uygulamalarından yazarak ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az
tsoft