Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Toplam 53 ürün bulunmaktadır.

KEK

Elvan markasının kendine has lezzetini barındıran başka bir atıştırmalık ürünü kekleridir. Online alışveriş sitemiz olan elvan.com.tr içerisinde bulunan “Kek” kategorisi içerisinde pek çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünler dolgulu kekler ve dolgusuz kekler olarak sıralanabilir. Yediden yetmişe herkesin sevdiği lezzetleri barındıran Elvan keklerini çocuklarınızın beslenmesine koyabilir, çay saatlerinizde tatlı bir eşlikçi olarak tüketebilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek kek satış fiyatlarını, stoklarını, görsellerini ve merak ettiğiniz diğer bilgileri görebilir, istediğiniz kek ürünlerini sepetinize ekleyerek, alımını yapabilirsiniz.

Kek çeşitleri nelerdir?

Kek çeşitleri nelerdir? diye sorulduğunda pek çok farklı cevap verilebilmektedir. Bazı durumlarda bu soruya cevap verildikten sonra kek tarifi de paylaşılabilmektedir. Bazı insanlar ıslak kek severken bazı insanlar dolgulu kek sevmektedir. Tabi bu iki tür dışında sade kek yani klasik kek şeklinde sevenler de azımsanmayacak sayıdadır. Tekrar soruya dönersek bir çırpıda birkaç kek sayılabilir. Bunlar; havuçlu kek, çikolatalı kek, ıslak kek (browni, sufle), iki renkli kek (kakaolu ve sade kek gibi), tarçınlı kek, cevizli kek mozaik kek, tahinli kek, portakallı kek, üzümlü kek, velvet kek, fındıklı kek olarak söylenebilir. Bu keklerin dışında kekin boyutuna göre tek porsiyonluk küçük kekler ve ailece ya da arkadaşlarınızla beraber yiyebileceğiniz baton kek (büyük boy kek) örnek olarak verilebilir.

Islak Kek (Browni) – Sufle (Souffler)

Browni olarak da bilinen ıslak kek bir tür çikolatalı kek olarak düşünülmektedir. İnternet ansiklopedisi Vikipedi’ye göre 19. yüzyılda Kanada ve Amerika bölgesinde ortaya çıkmış olup, günümüzde tüketilen haline 1907 yılında ulaştığı bilgisi verilmektedir. Browni tarifi ile ilgili internette araştırma yaptığınızda ise pek çok farklı tarif karşınıza çıkabilmektedir.

Belki ıslak kek kategorisinde olabilecek bir başka tanınmış kek çeşidi de sufledir. Fransız kökenli bir kek çeşidi olan sufle, Fransızca souffler olarak yazılmakta olup, Türkçe üflemek anlamına gelmektedir. Yine sufle tarifi diye internette arama yaptığınızda farklı farklı çeşitte tarif görebilmektesiniz.

Elvan ürün gamındaki kek çeşitleri nelerdir?

Elvan markası altında üretilen kek çeşitleri nelerdir? diye sorulduğunda verilecek uzun bir cevap bulunmaktadır. Öncelikle marka olarak Aloha kek çeşitleri, Today kek, Gusto kek ve tart çeşitleri Elvan markası altında sıralanmaktadır. Bu bahsedilen markaların altında satılan keklerden bazıları, yuvarlak için dolgulu Snowball kek çeşitleri, mashmallow (maşmelovlu) Aloha kek çeşitleri, ince uzun içi dolgulu Today Goldies kek ve sufle kek çeşitleri ve Gusto marka tart çeşitleri olarak sıralanabilir.

Hayvan figürlü kek Elvan’da var mı?

Çocuklar lezzetli ürünler yemek dışında şekillerine de önem verirler. Jelibonlara baktığınızda çeşitli hayvan figürü veya oyuncak figürü görebilirsiniz. Bu nedenle Elvan hoş figürlü kekler üreterek çocuklarınızın hem eğlenceden hem de lezzetten feragat etmeden kek yemesini sağlamaktadır. Bahsedilen bu figürlü kekler, panda kek ve ayıcık (bear) kek olup, “Kek” kategorimiz altında görebilirsiniz.

Perakende haricinde bayiler için toplu alım fırsatı var mıdır?

Çevrimiçi alışveriş sitemiz elvan.com.tr içerisinde bayi satışı alanımız bulunmaktadır. Sitemizde bayi olarak üyelik oluşturduk sonra “Kek” kategorisi ya da diğer kategorilerde bulunan ürünlerde bulunan atıştırmalıklardan istediklerinizi sepetinize atıp, alıma dair adımları ilerleyerek, kolayca satın almasını gerçekleştirebilirsiniz. Kolili ya da paletli olarak alım yapabilirsiniz. Konu hakkında bilgi almak için telefon numaramızdan bizi arayabilir, whatsapp ya da online chat (çevrimiçi sohbet) uygulamalarından yazarak ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az
tsoft