x
Sepetim

Today Kruvasan Çikolatalı 40 Gr. 20 Adet (1 Kutu)

119,59 TL
132,90 TL
Adet

Today Kruvasan Çikolatalı 40 Gram 20 Adet (1 Kutu)

Today markası altında üretilen kruvasan (croissant) ürünüdür. Bu ürün tek çeşit dolguya sahip olup, bu dolgu çikolatalıdır. Kutu içerisinde 20 adet paketli kruvasan yer almaktadır ve bir paket kruvasan 40 gramdır.

Kruvasanlar tek çeşit dolgulu ve iki çeşit dolgulu olarak ayrılmaktadır. Tek çeşit dolgulu olarak vişneli kruvasan, çilekli kruvasan ve çikolatalı kruvasan bulunmaktadır. İki çeşit dolgulu olarak da vişneli vanilyalı kruvasan ve çikolata vanilyalı kruvasan yer almaktadır.

Kruvasanlar içerdikleri dolgu dışında paket içerisinde bulunan adete göre de ayrılabilmektedir. Kruvasan paketleri tekli, 6'lı, 20'li ya da 24'lü olabilmektedir. 

Online alışveriş sitemizde kruvasan çeşitleri, kruvasan fiyatı, görselleri ve diğer yararlı bilgiler bulunmaktadır.

Ürün içerik bilgileri aşağıda bulunmaktadır;

İçindekiler: Buğday unu (gluten), çikolatalı ve fındıklı krema (%27) [şeker, glikoz-fruktoz şurubu, bitkisel yağ (palm), su, tam yağlı süt tozu, nem tutucu (gliserol, sorbitol), dekstroz, toz kakao (%3,9), demineralize peynir altı suyu tozu (süt), modifiye mısır nişastası, fındık püresi (%3), bitter çikolata %2 (kakao kitlesi, şeker, kakao yağı, kakao tozu, emülgatör (soya lesitini), aroma verici (vanilin)), tereyağ (süt), emülgatör (yağ asitlerinin mono- ve digliseritleri, soya lesitini), aroma verici (çikolata), koruyucu (potasyum sorbat)], bitkisel yağ (palm, soya, ayçiçek), şeker, maya, pastörize yumurta, glikoz-fruktoz şurubu, nem tutucu (gliserol), emülgatör (yağ asitlerinin mono- ve digliseritleri, mono- ve di-gliseritlerin diasetil tartarik asit esterleri, sodyum stearol laktilat), tuz, demineralize peynir altı suyu tozu (süt), yağsız süt tozu, koruyucu (sorbik asit, kalsiyum propiyonat), antioksidan (askorbik asit).

Alerjen Uyarısı: Buğday unu, buğday gluteni, yumurta, fındık, süt ve soya ürünü içerir.

Saklama koşulu: Serin ve kuru ortamda saklayınız. 

Menşei: Türkiye