x
Sepetim

Today Kruvasan 62 Gr 12 Adet (1 Kutu)

104,40 TL
114,90 TL
Adet

Today Kruvasan Çikolatalı 62 Gram 12 Adet (1 Kutu)

Today markası altında üretilen kruvasan (croissant) ürünüdür. Bu ürün tek çeşit dolguya sahip olup, bu dolgu çikolatalıdır. Kutu içerisinde 12 adet paketli kruvasan yer almaktadır ve bir paket kruvasan 62 gramdır.

Today Kruvasan Çikolatalı 62 Gram haricinde 40 gramlık çeşidi de vardır.

Ürün XL olarak bilinir ve diğer kruvasanlara göre extra olarak daha büyüktür. Bir kolisinde 8 kutu Kruvasan çikolatalı 62 gram bulunmaktadır.

Ürünün içerik bilgilerini de aşağıda görebilirsiniz:

İçindekiler: Buğday unu, bitkisel margarin (palm, soy, ayçiçek), şeker, glikoz şurubu, nem verici (gliserol), maya, bitkisel yağ (kanola, ayçiçek, palm), bitkisel yağ (palm), yumurta, emülgatör (bitkisel yağ asitlerinin mono ve digliseritleri), yağsız süt tozu, dekstroz, peynir altı suyu tozu (süt), kakao tozu, glikoz- fruktoz şurubu, modifiye tapyoka nişastası, tuz, nem verici (sorbitol), kakao kitlesi, emülgatör soya lesitini, koruyucu (sorbik asit, kalsiyum propiyonat), aroma verici (çikolata), emülgatör (mono ve digliseritlerin tartarik asit esterleri, sodyum stearol laktilat), koruyucu (potasyum sorbat), antioksidanlar (Askorbik asit, tokoferol), fındık yağı.

Alerjen Uyarısı: Yumurta, fındık, süt, soya, buğday içerir. Sert kabuklu meyveler (badem, antep fıstığı), yer fıstığı içerebilir.

Saklama Koşulu: Serin ve kuru yerde saklayınız.

Menşei: Türkiye

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.