Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Toplam 38 ürün bulunmaktadır.

BİSKÜVİLER

Elvan markasının zengin ürün çeşitliğine sahip kategorilerinden biri bisküvi kategorisidir. Petibör bisküviden (petit beurre) kurabiyeye, sandviç bisküviden drajeye kadar geniş bir ürün gamı bulunmaktadır. Elvan’ın kendine has lezzeti ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile üretilen bisküvi ve kurabiyeleri elvan.com.tr online mağazasında satışa sunulmaktadır. Sitemizi ziyaret ettiğinizde bisküvi fiyatlarını, ürün görsellerini, stok durumlarını ve merak edilen diğer yararlı bilgileri bulabilirsiniz.

Hangi bisküvi çeşitleri bulunmaktadır?

Bisküvi çeşitleri olarak ilk ayrımı ürünün kaplamalı olup olmaması olarak yapılabilmektedir. İsminden de anlaşılacağı gibi bisküvi ya da kurabiyenin üzerinde bir krema ya da çikolata sosu gibi bir kaplamanın olup olmaması olarak tanımlanabilir. Kaplamada kullanılan çikolata da yine çeşitlerine göre sütlü çikolata, bitter çikolata veya beyaz çikolata olarak farklılık gösterir ve bisküvi ürünü isimlendirilirken bu çikolata farkı belirtilebilmektedir.

Kaplamasız bisküvi çeşitleri olarak sitemizde ilk akla gelen petibör bisküvi (petit beurre)’dir. Bunun haricinde farklı tada sahip ve boyut olarak daha küçük olan piknik bisküvimiz söylenebilmektedir. Bisküviden yapı olarak biraz daha farkı olan kurabiye de başka bir kaplamasız bisküvi çeşidi olarak belirtilebilir.

Kaplamalı bisküvi olarak üzeri çikolata kaplı petibör bisküvi (petit beurre) ve iki bisküvi arasına marshmellow (marşmelov) konan sandviç bisküvi ilk akla gelen çeşitleridir. Bunun haricinde içinde küçük yuvarlak formda bisküvi üzeri kaplanarak üretilen bisküvi draje de farklı bir kaplamalı bisküvi sınıfına girmektedir. Bahsedilen bu kaplamalı bisküvilerden çikolata soslu olanları da siyah (bitter) çikolatalı, beyaz çikolatalı ve sütlü çikolatalı olarak ayrımı yapılabilmektedir.

Online Alışveriş Sitesinden bisküvi ürününü nasıl satın alabilirim?

Çevrimiçi alışveriş sitemiz olan elvan.com.tr de iki farklı üyelik oluşturulabilmektedir. Bu ayrım müşterilerin perakende ve toptan alıma fırsat vermek için ayrılmıştır. Perakende satışta adetli ya da ürün alımı mevcutken toptan alımlarda kolili ya da paletli ürün alımına fırsat verilmektedir.

Sitemizde ilgili kısımda üyelik oluşturarak, ürün satın alınması, alım sürecini takip etme konusunda yardımcı olmaktadır. Sitemizi ziyaret ettiğinizde bisküvi fiyatları, kurabiye fiyatları, ürün stoklarını, görsellerini ve içeriklerine dair bilgileri kolayca görebilmektedir.

Sitemizde bisküvi kategorisindeki ürünü seçip, almak istediğiniz adette sepetinize ekleyip, satın almaya dair adımları ilerleyerek kolayca ürün alımını gerçekleştirebilirsiniz. Ürün satın alımına dair her türlü konuda bizimle sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden irtibata geçebilirsiniz. Bunun haricinde toptan satın alımı ile ilgili yardım da yine bize ulaşarak alabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az
tsoft