x

Fondante Caramel Toffee 1000 Gr. (1 Poşet)

ELV.1400000621
%9
71,90 TL
78,90 TL
(%1 KDV Dahil)
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Fondante Caramel Toffee 1000 Gr. (1 Poşet)

  Karamelin alıp götüren lezzetini bir düşünün. Şimdi o lezzeti nefis çikolatayla kaplayıp içine yoğun çikolata krema dolgusu ekleyin.

  Keyfi ikiye mi yoksa üçe mi katladığınıza siz karar verin. 

  Bayramlarda veya özel misafirlerinize ikram etmek isteyeceğiniz, belki de yemek için misafiri bahane edeceğiniz bir lezzet.

  Toffe(68%): glikoz şurubu,Şeker,yağlı SÜT tozu,tam hidrojenize bitkisel yağ (palm çekirdeği),tereyağ (SÜT),glikoz-fruktoz şurubu,nem tutucular (gliserol,sorbitol),Emülgatörler ((ayçiçek,SOYA lesitini),Bitkisel yağ asitlerinin mono ve digliseritleri),tuz,aroma vericiler (Karamel,vanilin),Dolgu(15%): Şeker,Bitkisel yağ (pamuk,ayçiçeği),kakao tozu,kakao kitlesi,yağlı SÜT tozu,Emülgatörler ((ayçiçek,SOYA lesitini),Bitkisel yağ asitlerinin mono ve digliseritleri),aroma vericiler(çikolata,vanilin),Sütlü çikolata(15%): Şeker,kakao yağı,yağlı SÜT tozu,kakao kitlesi,peyniraltısuyu tozu(SÜT),SÜT yağı,Emülgatör (ayçiçek,SOYA lesitini),vanilin,tuz,Bitter çikolata(2%): kakao kitlesi,Şeker,kakao yağı,kakao tozu,SÜT yağı,Emülgatör (ayçiçek,SOYA lesitini),tuz,vanilin 

  Süt,soya içerir. Sert kabuklu meyveler(badem,fındık,antep fıstığı),Yumurta ve yumurta ürünleri,Gluten içeren tahıllar içerebilir.

  Raf Ömrü: 12 Ay 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.