Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Truffle (Trüf) Çikolata

Elvan markasının çikolata çeşitlerinden olan Truffle diğer adıyla Trüf çikolata şekli itibariyle diğer çikolata çeşitlerinden ayrılmaktadır. Trüf Çikolata şekil olarak trüf mantarına benzemektedir.Kahve anlarınıza tatlı bir eşlikçi olan Trüf çikolata, kalp kutu, sandık kutu gibi paketleme şekilleriyle özel günlerde, bayramlarda sevdiklerinize alabileceğiniz güzel bir hediye olacaktır.

Truffle Online alışveriş sitemiz olan elvan.com.tr içerisinde bulunan ‘’Çikolatalar’’ ana kategorisi altında yer almaktadır.

Truffle Çikolata Nedir ?

Truffle çikolata genel anlamda şekli itibariyle trüf mantarını andıran, içi ganaj, dışı çikolata veya kakao tozu ile kaplı bir tür şekerlemedir. Truffle çikolata ülkere göre yapılış bakımından ve kullanılan malzeme çeşitliliği açısından da farklılaşmaktadır.

Bunun yanında Elvan firmasının Truffle (Trüf) Çikolata içeriğinde ise pirinç patlağı olup dışı kakao kaplı olarak üretilen bir üründür. Trüf Çikolataların iç dolgusunu oluşturan pirinç patlakları farklı aromalarla zenginleştirilmiştir. Bu aromalara fındık kremalı ve hindistan cevizi aromalı Trüfler örnek verilebilir.

Online alışveriş sitemiz olan elvan.com.tr sitemizi ziyaret ettiğinizde Truffle ürünlerimizin görsellerini, içeriklerini, çeşitlerini, fiyatını görebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Truffle (Trüf) Çikolata çeşitleri nelerdir ?

Truffle ürünlerinin içi pirinç patlaklı olup dışı kakao kaplıdır. Trüf çikolatalar aromalarına göre ayrılmaktadır. Fındıklı, karamelli, hindistan cevizli, çilekli ve mix (karışık) olmak üzere çeşitlendirilebilir. Mix (karışık) Truffle içerisinde çilekli, fındıklı, karamelli ve hindistan cevizi aromalı Trüfler yer almaktadır.

Truffle alt kategorisi altında yer alan bir başka çikolata çeşidi de La Truffa isimli Trüf çikolatadır. Sütlü, Bitter ve kahveli La Truffa ürünleri online alışveriş sitemizde yer almaktadır.

Truffle (Trüf) Çikolatalar hangi miktarlarda sitede satılmaktadır ?

Truffle ürünleri farklı aroma çeşitleri dışında, paketleme şekillerine göre de ayrılmaktadır. Poşet olarak 500 gram ve 1000 gramlık paketler bulunmaktadır. Poşet haricinde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz 280 gram kalp kutu, 700 gram elips kutu, 650 gram sekizgen kase ve 300 gram sandık kutu şeklindeki paketlerde de satışı yapılmaktadır.

La Truffa ürününün ise kendi şık paketinde 200 gram olarak satışı yapılmaktadır. Sitemizde Truffle çikolataların farklı miktarlarını görebilir, dilediğiniz paketleme şekline göre sipariş verebilirsiniz.

Online alışveriş sitenizden Truffle ürünlerini satın alabilir miyim ?

Siparişlerinizi kolayca takip edebilmeniz ve sitemizde ki kampanyalardan haberdar olabilmeniz için üyelik oluşturmanız önerilmektedir.  Kutulu veya adet alımlarınız için perakende üyeliği oluşturabilirsiniz. Toptan alımlarınız (koli) için bayi (toptan) bölümümüze kayıt olabilirsiniz.

Truffle (Trüf) Çikolata kategorisindeki ürünleri elvan.com.tr de ziyaret edebilir istediğiniz miktar ve paketleme şekline göre sepetinize ekleyebilirsiniz. Sepetinize ekledikten sonra ödeme adımlarını takip ederek siparişinizi verebilirsiniz.

Ödeme bize ulaştıktan sonra siparişiniz ilgili departmanımıza ulaşmakta ve siparişi toplama süreciniz başlamaktadır. Kargonuz hazırlandıktan sonra anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına termin süresi içerisinde teslim edilmektedir.

Devamını Oku Daha Az
tsoft