Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
5 Yorum
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Kahve Keyfi Paketi

151,90 TL
148,37 TL

Kahve Keyfi Paketi

Elvan’ın kahve eşlikçisi ürünlerinden olan La Trufa Sütlü, La Trufa Bitter ile Ahmet Hamdi Bey Türk Kahvesini içeren Kahve Keyfi Paketi sizler için hazırlanmıştır. Paket içerisinde La Trufa Sütlü, La Trufa Bitter ve Ahmet Hamdi Bey Türk kahvesi lezzetleri bulunmaktadır.

Kahve anlarınızın vazgeçilmezi olacak bu eşsiz birlikteliğin bulunduğu paketimizin içeriğini ve ürün detaylarını aşağıda görebilirsiniz:

Ahmet Hamdi Bey Türk Kahvesi 100 Gram (1 Paket)

Ahmet Hamdi Bey markasının klasik Türk Kahvesi ürünüdür. Elvan markası için özel olarak üretilip, şık paketinde satışı yapılmaktadır. Bir paket 100 gramdır.

Aşağıda kullanım şekli ile ilgili bilgileri görebilirsiniz;

Kullanım Şekli: Taze içme suyunu fincanla ölçerek cezveye koyun, her fincan için iki çay kaşığı kahve ve arzunuza göre şeker ekleyin. Kısık ateşte kahvenizi (şeker eklediyseniz) şekeriyle birlikte karıştırın. Kabaran köpüğü fincanlara pay edin. Kalan kahveyi bir taşım daha pişirerek, yine fincanlara pay edin.

Ürün içerik bilgisi aşağıda bulunmaktadır;

İçindekiler: Öğütülmüş kahve.

Saklama koşulu: Seri ve kuru ortamda muhafaza ediniz. Islak kaşık kullanmayınız.

Menşei: İthal kahve çekirdekleri kullanılarak, Türkiye'de üretilmiştir.

Fiorella La Truffa Bitter 200 Gram (1 Paket) 

Elvan Grup'un Fiorella markası altında üretimini yaptığı (truffle) trüf çikolatadır.

Bu Fiorella La Truffa bitter çikolatadan (siyah çikolata veya dark çikolata olarak da bilinmektedir) oluşmaktadır. Ürün şık kutusunda satılmaktadır. Bir paketi 200 gramdır.

Ürünün içindekiler bilgisini aşağıda görebilirsiniz;

İçindekiler: Şeker, tam hidronize bitkisel yağ (coconut), kakao tozu (%16), bitkisel yağ (palm), peynir altı suyu tozu (süt), kakao kitlesi,  parlatıcı (bitkisel palm yağı), emülgator (ayçiçek lesitini, soya lesitini), aroma verici (metil vanilin).

Alerjen Uyarısı: Soya, süt içerir. Sert kabuklu meyveler (badem, fındık, antepfıstığı), yumurta, gluten içeren tahıllar içerebilir.

Saklama koşulu: Serin ve kuru ortamda saklayınız.

Menşei: Türkiye

Fiorella La Truffa Sütlü 200 Gram (1 Paket)

Elvan Grup'un Fiorella markası altında üretimini yaptığı (truffle) trüf çikolatadır.

Bu Fiorella La Truffa sütlü çikolatadan oluşmaktadır. Ürünün üzeri kakao tozu ile kaplıdır. Ürün şık kutusunda satılmaktadır. Bir paketi 200 gramdır.

Ürünün içindekiler bilgisini aşağıda görebilirsiniz;

İçindekiler: Şeker, tam hidronize bitkisel yağ (coconut), kakao tozu (%10,5), peynir altı suyu tozu (süt), bitkisel yağ (palm), kakao kitlesi, yağlı süt tozu, fındık (%4,5), parlatıcı (bitkisel palm yağı), emülgator (ayçiçek lesitini), aroma verici (çikolata).

Alerjen Uyarısı: Süt, soya, fındık içerir. Sert kabuklu meyveler (badem, antepfıstığı), yumurta, gluten içeren tahıllar içerebilir.

Saklama koşulu: Serin ve kuru ortamda saklayınız.

Menşei: Türkiye

Kahve Keyfi Paketi
Kahve Keyfi Paketi
151,90 TL
148,37 TL
tsoft