Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Toplam 5 ürün bulunmaktadır.

KURABİYE

Online sitemizdeki “Gofret – Bisküvi” kategorisinde “Kurabiye” alt kategorisi de yer almaktadır. Bahsi geçen bu alt kategori içerisinde Elvan markasının kendine has lezzetine sahip olan kurabiye çeşitleri bulunmaktadır. Elvanı’ın kendi markası dışından Biscotime ve Toto markaları altında üretilen bu kurabiye çeşitlerini ilgili kategoride görebilirsiniz. Kategoriyi ziyaret ettiğinizde kurabiye fiyatlarını, çeşitlerini, stoklarını, görsellerini ve diğer merak edebileceğiniz bilgileri görebilirsiniz.

Kurabiye çeşitleri olarak neler bulunmaktadır?

Kurabiye farklı bir bisküvi çeşidi olarak belirtilmekte ve yapısı itibariyle bisküviden bazı farklılıklar göstermektedir. Hamur yapısı itibariyle bisküviden farklılık olan kurabiye denince akla ilk gelenler damla ya da parça çikolatalı kurabiye, kakaolu kurabiye, elmalı kurabiye, limonlu kurabiye, un kurabiyesi, bonibonlu kurabiye, fındıklı kurabiye ve kavala kurabiyesidir. Bu tatlı kurabiyeler dışında tuzlu kurabiye de çeşit olarak sayılabilmektedir.

Sitemizde kurabiye çeşitleri olarak tereyağlı kurabiye, kakaolu kurabiye, renkli drajeli kurabiye, fındık parçacıklı kurabiye ve kakaolu fındık parçalı kurabiye sıralanabilir. “Kurabiye” alt kategorisi altında satışa sunulan bu kurabiyeleri çok beğeneceksiniz.

Kurabiye çeşitlerini online mağazadan alımını yapabilir miyim?

Kurabiye” alt kategorisinde istediğiniz kurabiye çeşidini seçip, almak istediğiniz adette kurabiye ürününü sepetinize ekleyip, satın almaya dair adımları ilerleyerek satın almasını gerçekleştirebilirsiniz. Ürün satın alımına dair her türlü konuda bizimle sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden (whatsapp, mail, telefon, online chat) irtibata geçebilirsiniz.

Perakende haricinde ürünleri toptan alma şansımız var mıdır?

Online alışveriş sitemiz elvan.com.tr de hem perakende hem de toplu ürün satışı yapılabilmektedir. Sitemizde ilgili üyelik (perakende ya da bayi üyelik çeşitleri) oluşturulduktan sonra ürün alımı yapılabilmektedir. Toplu satışlar palet ya da koli bazlı olup, perakende alımda adetli ya da kutulu olmaktadır. Toplu ya da perakende ürün alımına dair aklınıza takılan sorular hakkında bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az
tsoft