Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Toplam 7 ürün bulunmaktadır.

PASTACILIK ÇİKOLATALARI

Elvan çikolata kategorisi içerisinde bulunan “Pastacılık Çikolataları” alt kategorisinde kendi tatlınızı yapmak için kullanabileceğiniz çikolata çeşitleri bulunmaktadır. Elvan’ın uzun yıllara yayılan tecrübesi ve kendine has lezzetlerine sahip kuvertür çikolatalar, pul çikolatalar ve damla çikolatalar kategoride yer almaktadır. Kategoriye girip, ürünleri incelediğinizde pastacılık çikolata fiyatlarını, ürün bilgilerini, ürünün stoklu olup olmadığını ve ihtiyacınız olabilecek diğer yararlı bilgileri bulabileceksiniz.

Pastacılık çikolataları ürün çeşitleri nelerdir?

Elvan markasının üretimini gerçekleştirdiği birkaç çeşit pastacılık çikolatası bulunmaktadır. Bunlar kuvertür çikolata, damla çikolata ve pul çikolata ürünleridir. Bahsedilen bu ürünlerin de farklı farklı tatlara sahip olanları mecuttur. Bunlar siyah çikolata (bitter çikolata), sütlü çikolata, beyaz çikolata ve frambuazlı çikolatadır. Bahsi geçen bu pastacılık çikolata çeşitleri “Chef Prestige” adı altında online alışveriş sitemizde yapılmaktadır.

Kuvertür çikolata, damla çikolata ve pul çikolata dışında yaptığınız tatlıların üzerine bon bon draje serperek, yaptığınız tatlılarınıza aranjman yapabilirsiniz. Rengarenk bon bon drajeler tatlılarınıza görsel bir zenginlik katacak ve damaklar dışında sevdiklerinize görsel bir ziyafet de sunabileceksiniz.

Pastacılık çikolatalarını nasıl kullanabilirsiniz?

Kuvertür çikolata nasıl kullanılır? sorusuna cevap olarak rende veya tırtıklı bir bıçakla dikkatli bir şekilde traşlanarak, pasta veya kek süslemesinde kullanılabileceği gibi eritip sos olarak da kullanılabilir. Benmari usulü ya da orijinal adı ile Bain-Merie çikolata eritmede profesyonelleri kullandığı metotların başında gelmekte olup, çikolatanın yanmasını engelleyen bir yöntemdir. Sıcak su bulunan kabın üstüne boş bir kap oturtarak (bu kap da sıcak suya değmemeli) çikolatanın kontrollü bir şekilde yavaş yavaş eritilmesine sağlamaktadır. Ürün gamımızda kuvertür çikolata haricinde bulunan damla ve pul konfiseri çikolataları da eriterek kullanabileceğiniz gibi damla çikolatayı hem hamurun içine koyabilir hem de tatlılarınızın üstünü süslemek için kullanabilirsiniz.

Pastacılık çikolataları hangi miktarlarda satılmaktadır?

Kuvertür çikolatalarımız 200 gramdan 2500 grama kadar çeşitli ebatlarda sitemizde bulunmaktadır. Damla çikolata ve pul çikolatalar plastik kutusu içerisinde olup, 450 gramlık paketlerde satışa sunulmaktadır. Online alışveriş sitemizde bu farklı farklı ebatlara sahip pastacılık ürünlerimizin fiyatlarını da görebilirsiniz.

Perakende dışında ürünleri toptan alma şansım mevcut mudur?

Elvan online alışveriş sitesindeki diğer kategorilerdeki ürünler gibi “Pastacılık Çikolataları” kategorisinde bulunan ürünleri hem bayi olarak hem de perakende olarak alımı yapılabilmektedir. Online alışveriş sitemiz olan elvan.com.tr de bireysel olarak üyelik oluşturup perakende olarak ürün alımı yapabildiğiniz gibi bayi olarak da üyelik oluşturup, toplu alım yapma şansınız da bulunmaktadır. Toplu alımlarda kolili veya paletli sevkiyat seçenekleri de yer almaktadır. Sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak ürün fiyat listesini, bayi olma şartlarını, minimum alım adeti ve alıma dair aklınıza takılabilecek diğer sorular hakkında bilgi alabilirsiniz. Toplu alımlar dışında bireysel alımlar için de yine bizi arayarak, bilgi alabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az