Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

ÇİKOLATA

Online alışveriş sitemiz elvan.com.tr içerisinde sadece Elvan markasının ürettiği ürünlerin satışı yapılmamaktadır. Bu ürünlerin dışında müşterilerimize daha fazla seçenek ulaştırabilmek adına dünyanın önde gelen atıştırmalık firmalarının lezzetli ürünlerinin de satışı sitemizde yapılmaktadır. İthal ürünler arasında çikolata, kurabiye (cookies), bisküvi, şeker, cips gibi ürünler ilk olarak sıralanabilir. “İthal Çikolata” alt kategorisini ziyaret ettiğinizde çikolata

İthal çikolata çeşitleri nelerdir?

Sitemizde ithal çikolata olarak çeşitleri gün geçtikçe artmaktadır. Sitemizde dünyanın önde gelen çikolata markalardan Ferrero, Nestle, Toblerone, Milka, Schogetten markalarının seçkin çikolataları yer almaktadır. Bu seçkin ürünlerine örnek olarak Milka Lila Pause, Milka Choco, Milka Tablet Çikolata, Milka Bonibon, Nutella B-Ready, Nutella Biscuits, Hanuta, Kinder Cards sıralanabilir. Bahsedilen bu ürünler ve fazlasını “İthal Ürünler” ana kategorisi altındaki “Çikolata” alt kategorisinde görebilirsiniz.

Bahsi geçen ithal markalar dışında çikolata şefleri tarafından üretilen ürünlere sahip İtalyan Dolcella markası da yine “Çikolata” alt kategorisi içerisinde listelenmektedir. Kendi özel şık kutusu içerisinde satışı yapılan Dolcella çikolata çeşitleri özel günlerde ailenize, sevdiklerinize, arkadaşlarınıza hediye olarak verilebilmektedir.

İthal çikolataları perakende dışında toptan satışı var mıdır?

Sitemizdeki Elvan marka ürünlerin dışında ithal ürünlerin tamamı için de toptan satış yapılmaktadır. Toptan ürün alımı yapılabilmesi için öncelikle bayi olarak üyelik oluşturulması gerekmektedir. Bu üyelik işlemi tamamlandıktan sonra paletli ya da kolili miktarda ürün alımı imkanı sağlanmaktadır. Perakende ve toptan ürün alımları ile ilgili aklınıza takılan bütün sorular için internet sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az
tsoft