Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Toplam 10 ürün bulunmaktadır.

KAHVALTILIK ÇİKOLATALAR - EZMELER

Kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinin başında gelen sürülebilir çikolata kreması ürünü sitemizde “Kahvaltılık Çikolatalar - Ezmeler” kategorisinde içerisinde yer almaktadır. Elvan markasının kendine has lezzetine sahip fındıklı çikolata kreması dışında fındık ezmesi, karamelize bisküvi kreması ve yer fıstığı ezmesi de diğer sürülebilir ürünlerimizin arasındadır.

Sürülebilir ürün çeşitleri nelerdir?

Elvan markasının üretimini gerçekleştirdiği birkaç çeşit sürülebilir ürün bulunmaktadır. Bunlar fındıklı çikolata kreması, karamelize bisküvi kreması, yer fıstığı ezmesi ve fındık ezmesi ürünleridir. Bahsedilen bu ürünler Krem Şokella adı altında satışı yapılmakta olup, bunun dışında sitemizde çocukların çok sevdiği Toto markasının sürülebilir çikolata fındık kreması da bulunmaktadır.

Çevrimiçi alışveriş sitemizdeki “Kahvaltılık Çikolatalar ve Ezmeler” kategorimizi ziyaret ettiğinizde, sürülebilir çikolata fiyatlarını, stoklu olup olmadığını, ürün görsellerini ve ürün içeriklerini görebilirsiniz.

Sürülebilir kahvaltılık ürünler hangi ambalajlarda satılmaktadır?

Ailenizle, sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla yaptığınız kahvaltılarınızın vazgeçilmez tadı olan sürülebilir ürünlerin farklı farklı ambalajlarda sitemizde satılmaktadır. Cam kavanoz haricinde plastik kase ve daha büyük miktarda ürün içeren plastik kova (500 gram, 1000 gram ve 2000 gramlık paketlerde) şeklinde ambalaj çeşitleri bulunmaktadır. Bahsi geçen bu ambalaj çeşitleri dışında 25 gramlık tüp içerisinde de satışı yapılmaktadır.

Çevrimiçi alışveriş sitesinden ürün satın alımını nasıl gerçekleştiririm?

Bu kategori altında bulunan başta çikolatalı fındık kreması olmak üzere yer fıstığı ezmesi, fındık ezmesi ve karamelize bisküvi kreması ürünlerinden istediklerinizi sepetinize ekleyip, satın almaya ait adımları ilerleyerek, ürün satın alma işlemini yapabilirsiniz.

Alışveriş sitemizi ziyaret ettiğinizde ürün fiyatlarını, görsellerini, içerikleri ve diğer merak ettiğiniz bilgileri bulabilirsiniz. Sitemizdeki ürün bilgiler dışında ilave bilgi taleplerinizde, siparişinizin ne aşamada olduğu ve diğer talepleriniz için sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kategoride bulunan ürünleri perakende dışında toptan alım şansı da var mıdır?

Sürülebilir ürünlerin satışı elvan.com.tr çevrimiçi alışveriş sitemizde hem toptan hem de perakende olarak yapılabilmektedir. Sitemizde iki ayrı üyelik sistemi bulunmaktadır. Toptan veya perakende olarak ürün almak isteyen müşterilerimiz kendilerine uygun kısımda üyelik oluşturabilmelerine imkan sağlanmaktadır.

Toptan ürün satışı ile ilgili bilgi talebiniz için sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Sizlere toptan ürün satış koşulları hakkında detaylı bilgiyi kısa sürede verebiliriz.

Devamını Oku Daha Az