x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.
Kahve Keyfi Paketi
135,99 TL
121,98 TL

PAKETLER

Elvan’ın online alışveriş sitesi olan elvan.com.tr de pek çok farklı atıştırmalık ve içecek ürünlerini içeren özel paketlerin olduğu kategori de bulunmaktadır. Elvan markasının tecrübesi ve lezzetleri ile hazırlanan ürünlerinin satış fiyatı dışında, görsellerini ve diğer merak ettiğiniz bilgilerini görebilirsiniz.

Paketler içerisinde bulunan ürünleri uygun satış fiyatları ile satışa sunmaktadır. Sitemizdeki “Paketler” kategorisinde bulunan ürünleri incelediğinizde satış fiyatını, stoklarını, paket içeriklerini ve ürün görsellerini görebilirsiniz.

Elvan markasının benzersiz ürünlerinden eklenerek siz değerli müşterilerimiz için uygun fiyatlarla satışa sunulan özel paketlerimizi “Paketler” kategorisi altında inceleyebilirsiniz. Bu paketler hazırlanırken birlikte en çok tercih edilen ürünlerin analizi yapılmakta ve paketler bu şekilde oluşturulmaktadır. Bu paketlerden bazılarına örnek verirsek; Fiorella Lezzet Paketi içerisinde Fiorella markasının çikolata, gofret, cookies ürünleri, “Sınırsız Lezzet Paketi” içerisinde donut, kruvasan (croissant), çikolata, bisküvi, şeker ürünleri ve “Vazgeçilmez Kahvaltı Paketi”de de sürülebilir lezzetleri (fındık kreması, bisküvi kreması, yerfıstığı ezmesi ve fındık ezmesi) yer almaktadır. Bu atıştırmalıklar dışında paketlerin içeriğine göre Elvan içecek çeşitlerinden ice tea (soğuk çay), sade gazoz, portakallı gazoz ve enerji içecekleri de eklenerek, özel paketler tamamlanmakta ve satışa sunulmaktadır.

Bahsettiğimiz bu paketler dışında sizlerden gelecek tavsiyeler ile de paketler hazırlanabilmektedir. Bize istediğiniz ürünlere ait bilgiyi ilettikten sonra depomuzdaki stokları ve diğer analizleri yapılıp, satışa açılabilmektedir. Elvan siz değerli müşterilerimiz fikirlerini her zaman dikkate aldığını bu vesile ile tekrardan belirtmek isteriz.

Özel günler için özel paketler sitede oluyor mu?

Sitemizde Yılbaşı, Sevgililer Günü, Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı), Kurban Bayramı gibi özel günlerde paketler hazırlanabilmektedir. Genellikle bahsedilen bu özel günlerden bir süre önce hazırlanıp, elvan.com.tr çevrimiçi alışveriş sitemizde satışa sunulmaktadır. Bu paketler dönemsel olup, özel günler geçtikten sonra satışa kapatılabilmektedir. Çok yoğun bir şekilde talep gören bu özel fiyatlı paketlerimiz için detaylı bilgi almak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Perakende dışında toptan alım yapabilir miyim?

Paketler” kategorisi altında olan bütün ürünlerin hem perakende hem de toplu satın alma imkanı bulunmaktadır. Sitemizde bayi ya da bireysel olarak hesap oluşturduktan sonra oluşturduğunuz hesaba göre istediğiniz ürünleri “Fırsatlar” kategorisinden sepetinize ekleyerek, alabilirsiniz. Toplu alımlarda kolili ya da paletli sevkiyat da yapabilmekte olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Hem bayi olarak toplu alımlar hem de bireysel olarak perakende alımlarınız için aklınıza takılan bütün sorular ya da bilgi talebiniz için sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden (telefon, whatsapp ve online chat) bizlere ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az