OS74Z1Vpop-up.png (75 KB)
İade ve Geri Gönderim İşlemleri
 • İade ve Geri Gönderim İşlemleri

  TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için iade ve cayma hakkı bulunmamaktadır. Bunların dışında kalan orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş tüm ürünler iade edilebilir. İade etmeden önce lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizimle iletişim kurduktan sonra harekete geçiniz. 

  Ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ambalajı zarar görmüş ürünleri kargo firmasına tutanak tutturarak iade ediniz. Tutanak tutulmayan siparişlerden şirketimiz sorumlu değildir.

  Yukarıda belirtilen koşulları taşımayan ürün iadeleri kesinlikle kabul edilmemektedir.

  Hiçbir gerekçe belirtmeksizin yapabileceğiniz ürün iadesinin, ürünün tarafınıza teslim edildiği hali ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Satın aldığınız üründe veya ürün ambalajında herhangi bir bozulma, açılma, kırılma, yırtılma, aksesuarlarında eksiklik ve sair hallerin tespiti halinde ürün iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.

  Ürünün faturası gönderilmemişse, eksikse iade kabul edilmez. İade edilecek ürünlerin mutlaka ürün faturasının orijinali ile birlikte teslimi gerekmektedir.

  Gerekçesiz ürün iadesi malın tarafınıza teslimini takip eden 14 günlük süre içerisinde ve yazılı şekilde yapılmalıdır.

  İadesi yapılacak ürünler Elvan Gıda Online Satış Mağazası''nın çalıştığı kargo şirketleri aracılığı ile tarafımıza ulaştırılmalıdır.

  Ürün, paket koruyucu bir ambalaj içerisine yerleştirilmeli ve kargo şirketinin etiketi ürün ambalajının üzerinde bulunmamalıdır. Ürünün ambalajında meydana gelecek olan deformasyon, ürünün tekrar satılmasını engelleyen durumlar arasında yeralmaktadır.

  Siparişinizle ilgili herhangi bir durumda bize  mail adresinden ya da  90 212 592 32 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Tüm iadelerde kargo masrafları kullanıcı hatası olmaması durumunda Elvan Gıda Online Satış Mağazası'nın sorumluluğundadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.