Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Toplam 3 ürün bulunmaktadır.

KRAKERLER

Çikolata, şeker, jelibon, kek, gofret vb. tatlı ürünler dışında tuzlu ürünler de online alışveriş sitemizde yer almaktadır. Elvan firmasının Snax markası altında çubuk kraker, peynirli çubuk kraker, peynirli çörek otlu kraker, pretzel tuzlu kraker gibi daha birçok kraker çeşidi bulunmaktadır. Elvan markasının kendine has lezzeti ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile ürettiği krakerlerini hem perakende hem de toptan olarak satın alımını gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizi ziyaret ettiğinizde kraker ürünlerinin görselleri dışında kraker fiyatlarını ve ürün bilgilerini de kolayca görebilirsiniz.

Aileniz ve sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz lezzetli krakerleri çay saatlerinizde, televizyon seyrederken, sohbet ederken tüketebilirsiniz. Bunun dışında krakerleri sokakta yanınızda taşıyabilir ve yürürken lezzetli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Kraker Nedir?

Kraker ürünü bir çeşit tuzlu bisküvi olarak belirtilmektedir. Bunun haricinde çoğunlukla tercih edilen un çeşidi ile üretilip, fırında pişirilen bir atıştırmalıktır. Hamurun içerisine tuz, peynir çeşitleri, çörek otu veya baharat çeşitleri eklenerek farklı tatlar elde edilebilmektedir. Ayrıca bu ürünleri hamura eklenmek yerine krakere istenen şekil verildikten sonra üzerine de serpilebilmektedir. Krakerlerin içerisine eklenen lezzet ya da üretim şekli ürüne verilen isim konusunda belirleyici olabilmektedir.

Kraker Çeşitleri Nelerdir?

Tüketicilerin tuzlu atıştırmalık konusunda tercih ettiği ürünlerin başında kraker gelmektedir. Pek çok çeşidi olan krakerlerden ilk akla gelenler tuzlu çubuk kraker, peynirli kraker, çörek otlu kraker ve Almanların kendine has ekmeğinin şeklinde olan ve pretzel olarak tanımlanan pretzel krakerdir. Bunun dışında sahip olduğu baharat veya aromalara ve şekillerine göre kraker çeşitleri arttırılabilmektedir.

Tuzlu ürünler hem perakende hem de toptan olarak satılıyor mu?

Kraker ve diğer tuzlu ürünlerin satışı elvan.com.tr çevrimiçi alışveriş sitemizde hem toptan hem de perakende olarak gerçekleşebilmektedir. Sitemizde iki ayrı üyelik sistemi bulunmaktadır. Toptan veya perakende olarak ürün almak isteyen müşterilerimiz kendilerine uygun kısımda üyelik oluşturabilmelerine imkan sağlanmaktadır.

Alışveriş sitemizi ziyaret ettiğinizde ürün fiyatlarını, görsellerini, içerikleri ve diğer merak ettiğiniz bilgileri bulabilirsiniz. Sitemizdeki ürün bilgiler dışında ilave bilgi taleplerinizde, toptan ürün alımı şartları ve diğer talepleriniz için sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az