Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

ÇOCUKLAR İÇİN ÜRÜN KATEGORİSİ

Elvan markası altında bulunan Toto markası çocukların çok sevdiği ürünleri içerisinde barındıran markalarından biridir. Toto markası altında çikolatadan keke, sürülebilir fındık kremasından parmak çikolataya kadar çeşit çeşit ürün barındırmaktadır. Başta Toto oyuncaklı yumurta çikolata olmak üzere, hayvan figürlü kek, drajeli kurabiye, çikolata kaplı parmak bisküvi, sütlü parmak çikolata sıralanabilecek ürünleridir.

Sitemizde bulunan Toto ve LOL marka ürünleri “Çocuklar için” alt kategorisi altında görebilirsiniz. Bahsi geçen bu kategoriyi incelediğinizde çikolata fiyatını, ürün satış fiyatlarını, ürün stok durumunu, ürün görsellerini ve diğer yararlı bilgileri bulabilirsiniz. Ürünler hakkında merak ettiğiniz diğer bilgiler hakkında online alışveriş sitemiz olan elvan.com.tr deki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kategoride hangi ürünler bulunmaktadır?

“Çocuklar İçin” alt kategorisi adından da belli olacağı üzere çocukların severek tükettiği ürünleri barındırmaktadır. Toto markası altında bulunan ürünlerden ilk akla gelen genellikle içerisinde oyuncak olan yumurta çikolatasıdır. Ayrıca ayıcık şeklinde olan ballı kakaolu “bear kek”, kahvaltılarda tercih edilen çocukların favorilerinden çikolatalı fındıklı sürülebilir krema, içerisinde drajeler bulunan kurabiye, parmak şekli çikolata ve çikolata kaplı bisküvi diğer çok bilinen ürünleridir.

Çocukların çok sevdiği dünyaca ünlü LOL oyuncak markasının atıştırmalık ürünleri sitemizde yer almaktadır. "Çocuklar için" alt kategorisi içerisinde sıralanan LOL ürünlerinden bazıları LOL Sakız, LOL Surprise Cornet (LOL Sürpriz Kornet), LOL Lipstick Şeker (ruj şekilli şeker), LOL Surprise Çantalı Sakız ve LOL Surprise Yumurta ürünleridir. Ziyaretçilerimiz sitemizdeki ilgili kategoriyi ziyaret ettiklerinde LOL fiyatlarını, LOL stoklarını ve diğer merak edilen bilgileri bulabilecekler. 

Hem perakende hem de toptan satış yapılmakta mıdır?

Sitemizdeki bütün ürünlerde olduğu gibi kategoride yer alan bütün ürünleri perakende alınabileceği gibi toptan alma şansınız da bulunmaktadır. Sitemizde perakende kısmına ya da bayi kısmından üyelik oluşturarak, istediğiniz ürünleri toptan veya perakende olarak satın alımını gerçekleştirebilirsiniz. Toptan alımlar koli ve palet bazlı olup, sitemizde bayi olarak üyelik oluşturduğunuzda Toto ve LOL marka ürünlerin liste satış fiyatını, stok durumunu ve görsellerini görebilirsiniz. Toptan alım ile ilgili bütün sorularınızı sitemizde bulunan iletişim seçeneklerinden (online chat, whatsapp, telefon, mail) iletebilirsiniz.   

Sitenizden Toto ve LOL marka ürünleri satın alabilir miyim?

Sitemizden Toto marka ürünlerin alımı çok kolay olmaktadır. Online sitemizdeki ilgili kısımdan üyelik oluşturduktan sonra istediğiniz çeşit ve adette ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Ürünleri sepetinize eklediğinizde ürünlerin hem birim satış fiyatını hem de toplam tutarı görebileceksiniz. Akabinde satın almaya dair adımları ilerleyerek (kargo bilgileri, fatura bilgileri…gibi), ödeme kısmına gelebilirsiniz. Ürünlerin ödeme adımını da tamamladıktan sonra sepetinizdeki ürünler sistemimize düşecek ve kargonuz hazırlanacak ve kargo firmasına teslim edilmektedir.

Devamını Oku Daha Az