Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Toplam 3 ürün bulunmaktadır.

SODA

Meşrubat ana kategorisi içerisinde yer alan bir başka alt kategori “Soda” kategoridir. Bu kategoride doğal zengin mineralli soda ürünleri yer almaktadır. 250 mililitrelik şık şişesinde ambalajlanan bu sodaları “Soda” alt kategorini ziyaret ederek, inceleyebilirsiniz. Bu kategoriyi ziyaret ettiğinizde soda çeşitlerini, stok durumlarını, ürün görsellerini, soda liste fiyatlarını (varsa indirimli soda satış fiyatlarını) ve ürünler hakkında diğer yararlı bilgileri bulabilirsiniz.

Soda Çeşitleri Nelerdir?

Elvan markası altında soda çeşitleri online alışveriş sitemiz olan elvan.com.tr de yer almaktadır. Soda çeşitleri olarak ilk etapta limonlu doğal zengin mineralli soda, elmalı doğal zengin mineralli soda ve çilekli doğal zengin mineralli soda sıralanabilir. Bahsedilen bu doğal zengin mineralli soda çeşitleri 250 mililitrelik cam şişelere doldurulmaktadır. Genellikle 6’lı olarak satılan soda çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Perakende dışında bayilere de satış yapılmakta mıdır?

Sitemizde satışı yapılan soda çeşitlerini (limonlu soda, çilekli soda ve elmalı soda) hem perakende olarak hem de toptan olarak alımını yapabilirsiniz. Perakende olarak satışlar tekli, altılı ya da kutulu olarak yapılmakta, bayilere yapılan toplu satışlarda ise kolili veya paletli miktarlarda satış yapılabilmektedir. Bu iki çeşit alım için elvan.com.tr online alışveriş sitemizde ayrı ayrı üyelik oluşturulabilmektedir. Bu sayede bayiler ve perakende alımı yapan müşterilerimiz istedikleri miktarlara göre soda liste fiyatlarını görebilmektedirler. Soda satış fiyatları dışında “Soda” alt kategorisini ziyaret ettiğinizde, soda görsellerini, detaylı bilgilerini ve stok durumlarını da inceleyebilmektesiniz.

Bahsi geçen bu iki farklı üyelik çeşitlerinden size uygun olanına üyelik oluşturmanız hem kampanyalardan haberdar olmanıza hem de vereceğiniz siparişlerin takibini daha kolay yapabilmeniz adına sizlere yardımcı olacaktır. Sitemizdeki üyelik çeşitleri, sipariş süreçleri ve aklınıza takılan bütün sorularınız için sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az
tsoft