Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

FONDANT

Elvan Grup’un önemli markalarından biri olan “Fondante” çeşit çeşit fondan ürünlerine sahiptir. Fondant kısaca hem çikolata hem de şeker olarak tasarlanan bir üründür. Dışı çikolata içi ise şeker ve dolgu olan çeşidi dışında içi çikolata dışı şeker olan çeşidi de mevcuttur.

Online alışveriş sitemiz olan elvan.com.tr de ziyaret ettiğinizde fondant ürünlerinin çeşitleri, fiyatlarını, görsellerini, ürün içeriklerini ve diğer yararlı bilgileri görebileceksiniz.

Fondante markası altında satılan Fondant ürününün çeşitleri nelerdir?

Fondant ürününü ilk önce içinde ve dışında hangi ürünler bulunduğuna göre ayırabiliriz. Standart Fondant ürünü dışı çikolata ortası şeker ve içi dolgu olarak üretilmektedir. Diğer fondan çeşidi ise “Fudge” olarak isimlendirilmiş olup, dışı şeker içi çikolatadır. Bu ayrımdan sonra aromasına göre fondan ürününü ayrılabilir. İlk etapta naneli fondan, sütlü fondan, karamel fondan, sütlü fudge fondan ve çilekli fudge fondan çeşitlere örnek olarak sayılabilir.

Fondant hangi miktarlarda sitede satılmaktadır?

Fondant aroma çeşitleri dışında paketli ürünün miktarına göre de geniş bir ürün gamına sahiptir. Poşetli olarak 200 gram, 500 gram ve 1000 gramlık paketler bulunmaktadır. Ayrıca 300 gramlık hediyelik pakette, 1000 gramlık silindir pakette ve 300 gramlık kalp kutu içerisinde satılan çeşitleri de yer almaktadır. İstediğiniz paket cinsi ve ürün miktarına göre fondan fiyatlarını ve görsellerini sitemizde görüp, inceleyebilirsiniz.

Fondant ürününü perakende ya da toptan olarak alabilir miyim?

Fondant ürününü çevrimiçi alışveriş sitemiz olan elvan.com.tr de hem toptan hem de perakende olarak alma şansınız bulunmaktadır. Sitemizde her iki çeşit alıma olanak sağlamak için ayrı ayrı üyelik kısmı oluşturulmuştur. Bayi ya da standart üye olarak kayıt oluşturduktan sonra “Fondant” kategorisinde istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek, ürün alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Perakende satışlar adet ya da kutu bazlı yapılırken, toptan satışlar koli ya da palet bazlı yapılmaktadır. İlgili üyelik bilgileri ile sitemize girdiğinizde fondan fiyatlarını, paket adetleri ve diğer yararlı bilgileri bulabilirsiniz. İlave bilgiye ihtiyacınız olması durumunda sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az
tsoft