Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Toplam 19 ürün bulunmaktadır.

KAPLAMALI GOFRET

Ürün çeşitliliği bakımında Elvan markasının zengin ana kategorilerinin başında “Gofret – Bisküvi” kategorisi gelmektedir. Bahsi geçen bu ana kategoride bisküvi ve gofret çeşitleri bulunmaktadır. Kaplamalı gofret bu ana kategori içerisinde yer alan bir gofret çeşididir. “Kaplamalı Gofret” alt kategorisini ziyaret ettiğinizde gofret liste fiyatlarını, indirimli satış fiyatlarını, gofret görsellerini, stoklu olan gofretleri görebilmektesiniz. Ürünlerin içerisine girdiğinizde ürün içeriklerini de inceleyebilirsiniz.

Gofret çeşitleri olarak neler bulunmaktadır?

Gastronomide ürün olarak gofret bir tür çok ince, kuru, düz ve genellikle tatlı bir bisküvi olarak tanımlanmaktadır. Online alışveriş sitemiz olan elvan.com.tr de üç farklı gofret çeşidi yer almaktadır. Bu gofret çeşitleri kaplamalı gofret, rulo gofret ve kaplamasız gofret ürünleridir. Kaplamalı ve kaplamasız gofretler üzerinde çikolata ya da krema gibi bir kaplamanın olup olmamasına göre isimlendirilmektedir. Rulo gofret ise gofret yapısı farklı olan ve şekli rulo olan bir gofret çeşididir.

Kaplamalı gofretler nelerdir?

Kaplamalı gofret genel itibariyle gofret tabakalarının üzerinde çikolata veya krema gibi bir kaplama ürünü ile kaplanmış gofret olarak belirtilebilir. Sitemizde bulunan “Gofret – Bisküvi” ana kategorisi altında yer alan “Kaplamalı Gofret” alt kategorisinde kaplamalı gofret çeşitleri sıralanmaktadır. Bahsedilen bu kategoride tekli kaplamalı gofretler ve paketli kaplamalı gofretler bulunmaktadır. Ayrıca bu alt kategori ziyaret edildiğinde kaplamalı gofretlerin satış fiyatlarını, ürün çeşitlerini, gofret stoklarını, ürün görsellerini ve diğer merak edilen bilgileri görebilirsiniz.

Online sitemiz elvan.com.tr de sipariş nasıl verilir?

Siparişlerinizde avantajlardan haberdar olabilmeniz ve verdiğiniz siparişleri kolayca takip edebilmeniz için sitemizde üyelik oluşturmanız tavsiye edilmektedir. Üyelik oluşturmanızın akabinde istediğiniz kaplamalı gofret çeşitlerini alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Bunun sonrasında alıma dair basamakları takip edip, sepetinizin dökümüne gelebilirsiniz. Burada sepetinizde bulunan gofretlerin çeşitlerini, adetlerini, liste fiyatlarını (varsa indirimli fiyatlarını) ve toplam sepet tutarını görebilirsiniz. Bu basamakta sepetinizin ödemesini yapabilirsiniz. Ödeme bize ulaştıktan sonra siparişiniz ilgili departmanımıza ulaşmakta ve siparişi toplama süreciniz başlamaktadır ve kargonuz hazırlandıktan sonra anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına termin süresi içerisinde teslim edilmektedir.

Sitemizde iki farklı üyelik oluşturulabilmektedir. Bunlardan birincisi tekli ya da kutulu alım fırsatı sağlayan perakende üyelik ve kolili ya da paletli alım fırsatı sunan bayi üyeliğidir. Bu iki üyelik çeşidi ile ilgili aklınıza takılan bütün sorular için internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden ulaşıp, iletebilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az