Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

MILKSHAKE

Elvan markası altında satışı yapılan son yıllarda ülkemizde de çok sevilerek tüketilen bir içecek de Milkshake ürünüdür. Sitemizde “Meşrubat” ana kategorisi altındaki “MilkShake” alt kategori içerisinde listelenmektedir. Bu alt kategoriyi ziyaret ettiğinizde stoklu olan bütün Milkshake ürünlerimizi görebilirsiniz. Milkshake çeşitlerimizin stok durumu dışında ürünlerin görsellerini, liste ve varsa indirimli satış fiyatı ve ürün bilgilerini de inceleyebilirsiniz. Bahsedilen bu bilgiler dışında sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilir, merak ettiğiniz konularda bilgi alabilirsiniz.

Milkshake nedir? Milkshake nasıl icat edilmiştir?

Milkshake ismi İngilizcedeki iki kelimenin birleşimden oluşmaktadır. Bunlar milk (süt) ve shake (çalkalamak, sallamak) kelimeleridir. Milkshake bazı ülkeler de “frappe” olarak da adlandırılmaktadır.

İnternetteki önemli online ansiklopedi sitesi Wikipedia’ya (ya da diğer bilinen ismi ile Vikipedi) göre ilk Milkshake Amerika Birleşik Devleti’ndeki Chicago şehrinde Ivar “Pop” Coulson tarafından yapıldığı belirtiliyor. Malt mayası, süt ve çikolata şurubu ürünlerini kullanarak standart bir mayalı süt oluşturup, içerisine de iki kaşık vanilyalı dondurma ekleyerek, Coulson ilk milshake’i yapmıştır.

Milkshake içinde neler olabilmektedir?

Milshake genel itibariyle süt, küçük parçacıklara ayrılmış buz ve istenen aromaların eklenip, blender ile çekilip hazırlanmaktadır. Aroma vermek için taze meyve parçaları eklenebildiği gibi vanilya, çikolata, şurup da ilave edilebilmektedir.

Milkshake çeşitleri nelerdir?

Milshake çeşitleri genel itibariyle sahip olduğu aromalar sayesinde ayrılmaktadır. Milkshake içesine mevsimine göre meyve parçacıkları ekleyerek, meyveli olarak hazırlanabilmektedir. Meyveli milkshake için ilk akla gelen örnekler çilekli milkshake, muzlu milkshake, böğürtlenli milkshake’dir. Tek bir çeşit meyve içermesinin dışında birden fazla meyve içeren milkshake’ler de yapılabilmektedir. Meyve dışında çikolata çeşitlerinin eklenebilmesi dışında çeşitli şuruplar, vanilya, kahve gibi aromalar da milkshake içine eklenerek, farklı aromalar elde edilebilmektedir.

Elvan markası altında aroma açısından sitemizde iki çeşit milkshake ürünü yer almaktadır. Bunlar çilekli milkshake ve muzlu milkshake ürünleridir. Bu milkshake çeşitleri 250 mililitrelik şık cam şişesinde satışı yapılmaktadır. Sitemizde “Milkshake” kategorisi altında sıralanan bu iki çeşit milkshake ürünlerini incelediğinizde paket içeriklerini, görsellerini, milkshake satış fiyatını ve ürün stok durumunu görebilirsiniz.

Perakende dışında toptan satış da yapılmakta mıdır?

Sitemizde bulunan diğer kategorilerdeki ürünlerde olduğu gibi “Milkshake” alt kategorisinde bulunan ürünlerin de hem perakende hem de toptan olarak satışı yapılmaktadır. Bayilere yapılan toplu satışlarda kolili veya paletli miktarlarda satış yapılırken, perakende olarak yapılan satış adetli, paketli ya da kutulu olmaktadır. Online alışveriş sitemiz olan elvan.com.tr de bahsi geçen bu iki satış çeşidi için ayrı ayrı üyelikler oluşturulabilmektedir. Size uygun üyeliği sitemizde oluşturmanız hem kampanyalardan haberdar olmanıza hem de vereceğiniz siparişlerin takibini daha kolay yapabilmenizi sağlamaktadır. Sitemizdeki üyelik çeşitleri, sipariş süreçleri ve aklınıza takılan bütün sorularınız için sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az