x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

RULO GOFRET

Sitemizdeki zengin ana kategorilerden bir olan “Gofret – Bisküvi”nin altında yer alan alt kategorilerden biri “Rulo Gofret” kategorisidir. Klasik gofret yaprakları şeklinde olmayan ve yapısı itibari ile de farklılık gösteren rulo gofretler bu alt kategori içerisinde yer almaktadır. Elvan markasının en çok tercih edilen ürünlerinin başında gelen Caferoll Fındıklı ürünü ve farklı bir aromaya sahip Today Roll Kakaolu Lime Aromalı Gofret ürünü bulunmaktadır.

Rulo gofret nedir?

Klasik kaplamalı ya da kaplamasız gofretlerden farklı olarak şeklinden dolayı genellikle isimlendirilen rulo gofretler online alışveriş sitemiz olan elvan.com.tr de yer almaktadır. Klasik gofret denince akla gelen (örneğin küp gofret gibi) gofret yaprakları arasında krema konan üründen farklı rulo gofret yapısı ve kıvamı itibariyle farklılık göstermektedir. Ürünü yediğinizde şekli dışında gofret yapısı olarak da farklılığa sahip olduğu kolayca hissedilmektedir.

Rulo gofret çeşitleri nelerdir?

İçerisinde bulunan krema çeşitlerine göre fındıklı ve kakaolu lime (misket limonu olarak da bilinmektedir) aromalı olarak ayrılmaktadır. Bunun haricinde paketleme şekline göre de ürün çeşitliliği arttırılabilmektedir. Sitemizde bulunan diğer kategorilerdeki ürünler gibi “Rulo Gofret” alt kategorisindeki ürünleri incelediğinizde rulo gofret fiyatlarını, ürün görsellerini, stok durumunu, ürün içeriklerini ve buna benzer diğer merak edilen bilgileri görebilirsiniz.

Rulo gofret tüketme çeşitleri nelerdir?

Bahsi geçen bu rulo gofretler kendi başına tüketildiği gibi yanında yenen ürüne de lezzetli bir eşlikçi olmaktadır. Buna ilk örnek olarak Türk kahvesi verilebilir. Bazı durumlarda klasik lokum yerine lezzeti ve kıvamından dolayı Türk kahvesi eşlikçisi olarak ön plana çıkabilmektedir. Türk kahvesi ile tüketilmesinin dışında özellikle dondurmaların üzerine dekor olarak kullanılan rulo gofretleri yediden yetmişe herkes sevmektedir.

Online alışveriş sitesinde sipariş nasıl verilmektedir?

Siparişlerini daha kolay takip edebilmeniz ve avantajlardan haberdar olabilmeniz için öncelikle sitemizde üyelik oluşturmanız tavsiye edilmektedir. Üyelik oluşturduktan sonra istediğiniz rulo gofret çeşitlerinden istediğiniz miktarda sepetinize ekleyebilirsiniz. Daha sonrasında da ürün alımına ait adımları da ilerleyerek, ürün satın almasını gerçekleştirebilirsiniz.

Perakende dışında sitemizde toplu alım fırsatı da bulunmaktadır. Sitemizde yer alan bayi üyelik kısmında üyelik oluşturduktan sonra ürün alımını toptan olarak yapabilmektesiniz. Bu sayede kolili ya da paletli sipariş verebilmektesiniz. Hem toptan alımlarınız hem de perakende alımlarınız için aklınıza takılan bu konular hakkında bizimle sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az