Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
 
Ürün Liste Banner
Hazır Yemekler

HAZIR YEMEKLER

Online alışveriş sitemiz olan elvan.com.tr içerisinde atıştırmalık ürünler, içecekler, Türk kahvesi gibi ürünler dışında hazır yemekler de bulunmaktadır. Ülkemizin önde gelen yiyecek markalarından Yayla markasının eşsiz lezzetlerini barındıran hazır yemek çeşitlerini “Hazır Yemekler” kategorisi içerisinde yer almaktadır. İlgili kategoriyi ziyaret ederek, ürün çeşitlerini, stok durumlarını, satış fiyatlarını, ürün içerik bilgilerini, görsellerini ve fazlasını inceleyebilirsiniz. İlave bilgiye ihtiyaç duyulması halinde bize iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hazır yemekler günümüzde yoğun çalışan, vakti olmayan kişilere fastfood yerine lezzetli alternatifler sunmaktadır. Bunu yaparken de lezzetten feragat etmeden hızlıca eşsiz lezzetlere ulaşmamızı sağlamaktadır. Hazır yemek çeşitlerinin fazla olması ve her damak tadına uygun ürün seçme fırsatı sunması hazır yemek çeşitlerinin bir başka faydası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hazır yemek çeşitleri 3 katlı ambalajında muhafaza edilmektedir. Bu sayede evde tüketilmesi dışında çalıştığınız yere de hazır yemekleri götürerek, damak tadınıza uygun yemekleri tüketmenize yardımcı olmaktadır.

Sitemizde hangi “Hazır Yemek” çeşitleri bulunmaktadır?

Sitemizde yer alan “Hazır Yemekler” kategorisinde pek çok çeşit hazır yemek yer almaktadır. Bunlar çorba çeşitleri, ana yemek çeşitleri, makarna çeşitleri, pilav çeşitleri, bulgur çeşitleri, zeytinyağlı yemek çeşitleri olarak belirtilebilir. Ayrıca hazır salata miksleri de menülerinizi tamamlamak için güzel bir alternatif sunmaktadır.

Hazır yemek çeşitlerini detaylandırmak istenirse; ezogelin çorbası, mercimek çorbası,

barbunya pilaki, pesto soslu makarna, nohutlu bulgur pilavı, tavuklu pilav, zeytinyağlı börülce, etli kuru fasulye, sebzeli tavuk sote, fasulye pilaki ilk etapta sıralanabilir. Salata karışımı (miks) olarak da acılı ve ekşili salata miks’ler belirtilebilir. Bahsedilen bu hazır yemek çeşitlerini, salata mikslerini ve daha fazlasını “Hazır Yemekler” kategorisini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Bu kategorimiz gün geçtikçe ürün çeşitliliği olarak da artacağından sık sık ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Ürün çeşitliğinin fazla olması herkesin beğenebileceği menü oluşturulmasına da katkı sağlamaktadır. Çorba, ana yemek, yan yemek, pilav çeşitleri, makarna çeşitleri içerisinden beğenilen ürünler seçilerek favori menüler oluşturulabilmektedir. Bu da her gün farklı kombinasyonlar yapılarak, farklı farklı tatları keşfetme olanağı sağlayabilmektedir.

Hazır yemek çeşitlerini siteden nasıl satın alabilirim?

Sitemizde bulunan hazır yemek ve salata mikslerinin alımını kolayca yapabilirsiniz. İlgili kategoriyi ziyaret edip, istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Sepetinize istediğiniz ürünleri ekledikten sonra alışverişi tamamlamak için karışınıza gelecek basit adımları (teslimat adresi, iletişim bilgisi gibi) geçerek, ödeme kısmına gelebilirsiniz. Buradan da ödemesini kolayca yapıp, satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş bilgileriniz operasyon ekibimize gelmekte ve kısa sürede kargonuz hazırlanıp, anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilmektedir.

Sipariş esnasında veya sonrasında aklınıza takılan bütün sorular ya da yardım talepleriniz için bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az