Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Toplam 4 ürün bulunmaktadır.

BİSKÜVİ KRAKER

Sitemizde yer alan “İthal Ürünler” ana kategorisinde bulunan önemli alt kategorilerden birisi “Bisküvi Kraker” alt kategorisidir. Bu alt kategori içerisinde ithal edilen dünyanın önde gelen markalarının ürünleri yer almaktadır. Bu markalar örnek olarak Oreo, Ferrero, Kelloggs markaları verilebilir.

Sitemizde ürün çeşitliliğini arttırmak ve müşterilerimize daha fazla marka ile buluşturmak adına oluşturulan “Bisküvi Kraker” alt kategorisini incelediğinizde Oreo fiyatlarını, Ferrero fiyatlarını, ürünlerin görsellerini, paket ağırlıklarını, stok durumlarını ve diğer yararlı bilgileri görebileceksiniz. Ürünler ve markalar ile ilgili ilave bilgiye ihtiyacınız olması durumunda ise sitemiz elvan.com.tr içerisinde bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kategori içerisinde hangi ürünler yer almaktadır?

“İthal Ürünler” ana kategorisi altında yer alan “Bisküvi Kraker” alt kategorisi ürün çeşitliliği bakımından zengin bir başka kategoridir. Bu kategori içerisinde bulunan ürünlere örnek olarak Hanuta gofret, Nutella biscuits çeşitleri, Oreo bisküvi çeşitleri, Oreo Enrobed ve Nutella B-ready ürünleri ilk etapta söylenebilir. Bu ürünler dışında ise Oreo ve Kelloggs kahvaltılık gevrek çeşitleri ve el yapımı ürünleri ile tanınan İtalyan Dolcella markasının kurabiyeleri de eklenebilir.

Ürün gamını geliştirmek konusunda durmadan çalışmalarını sürdüren Elvan markası yukarıda sayılan ürünler dışında dünyaca ünlü diğer lezzetleri de müşterileri ile buluşturmaya devam edecektir. Sitemizde üyelik oluşturarak, hem IOS hem de Andoid işletim sistemleri ile uyumlu mobil uygulamasını (aplikasyonu) indirerek yeni ürünlerden ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Perakende haricinde toptan olarak ithal ürünler satın alınabilir mi?

Sitemizde satışa sunulan bütün ürünler hem perakende hem de toplu olarak satışı yapılmaktadır. Bu iki farklı satış yönteminin kendisine ait panelleri bulunmaktadır. Özellikle paletli veya kolili ürün alımı yapılabilmesi için bayi olarak sitemizde üyelik oluşturulması gerekmektedir. Bunun akabinde bayi portalından istenilen ürünlerin alımı gerçekleştirilebilmektedir. Perakende alım ise diğer portaldan yapılabilmekte olup, satışlar adetli ya da kutulu miktarlarda olmaktadır.

Hem perakende alım hem de toptan alım ile ilgili aklınıza takılan bütün sorular ya da verdiğiniz siparişler ile ilgili bilgi talepleriniz için online alışveriş sitemiz elvan.com.tr içerisinde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az