x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

SAKIZ

Online alışveriş sitemiz elvan.com.tr de Elvan markasının kendi üretip sattığı ürünler dışında müşterilere geniş ürün gamı sunabilmek adına yeni kategoriler eklemektedir. Bu yeni kategorilerden bir tanesi “Sakız” kategorisidir. Sakız denince akla gelen önemli markalardan First sakız, Falım sakız, Vivident sakız bu alt kategorinin önemli ürünleridir. “Sakız” alt kategorisini ziyaret ettiğinizde sakız fiyatlarını, ürün çeşitliliğini, sakız görsellerini, paket seçeneklerini ve diğer yararlı bilgileri görebileceksiniz.

Sakız nedir? Sakız çeşitleri nelerdir?

Sakız halka arasında çiklet (çiklet olarak da söylenebilmektedir) ismi ile de anılmaktadır. Çiklet kelimesi Türkçeye Cadbury firmasının ürettiği Chiclets marka sakızından yerleştiği belirtilmektedir.

Sakız ürünü kısa şeritler veya tabletler halinde hazırlanmaktadır. Çiğnenerek tüketilen sakız şekersiz ya da şekerli olarak üretilebilmektedir. İnternet ansiklopedisi olan Vikipedi’ye (ya da Wikipedia) göre Kızılderililer ve eski Yunanlılar ağaçlardan elde ettikleri sakızı baharatlayıp, tükettikleri belirtilmektedir.

Sakız (çiklet, çiklet) çeşitleri şekerli ya da şekersiz olarak ilk ayrıma sahip olduğu söylenebilir. Bunun haricinde sahip olduğu aromalara göre de ayrılmaktadır. Aroma çeşitlerine göre sakızlara örnek olarak damla sakızı, naneli sakız, karpuzlu sakız ve çilekli sakız sıralanabilir.

Çevrimiçi alışveriş sitemiz elvan.com.tr de nasıl sipariş oluşturulur?

Sitemizdeki avantajlar hakkında bilgilendirilmek ya da oluşturduğunuz siparişlerin takibini daha kolay yapabilmek adına üyelik oluşturmanız tavsiye edilmektedir. Sitemizde iki ayrı üyelik oluşturulma şansı bulunmaktadır. Bunların ilki kolili ya da paletli alım fırsatı sunan bayi üyeliği ve tekli ya da kutulu alım fırsatı sağlayan perakende üyelik çeşitleridir.

Online alışveriş sitemizde istediğiniz sakız çeşidini sepetinize ekledikten sonra alıma dair basamakları takip ederek, ödeme kısmına gelebilirsiniz. Burada sepetinizde bulunan sakız çeşit ve adetlerini, ürün liste fiyatlarını (varsa ürüne ait indirimli fiyatlarını) ve sepetin vergiler dahil toplam tutarını görebilirsiniz. Gelinen bu basamakta sepetin ödemesi de yapılabilmektedir. Sipariş süreci tamamlandıktan sonra termin süresi içerisinde kargonuz hazırlanıp, anlaşmalı olunan kargo firmasına teslim edilmektedir.

Bu iki üyelik çeşidi ve verdiğiniz siparişleriniz ile ilgili merak edilen bütün konular için internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az