x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

CİPS

Online alışveriş sitemiz elvan.com.tr Elvan markasının kendi ürettiği ürünler dışında dünyanın seçkin markalarının ürünlerinin de satışını yapmaktadır. İlk akla gelen ithal çikolata, bisküvi, şekerleme ürünleri dışında, cips ürünü de sitemizde yer almaktadır. “İthal Ürünler” ana kategori altında bulunan “Cipsler” alt kategorisi adından da tahmin edileceği üzere cips ürünlerini içermektedir. Bahsi geçen alt kategoriyi ziyaret ettiğinizde cips çeşitlerini, cips satış fiyatlarını, ürün görsellerini, stok durumlarını, içerikleri gibi online alışverişlerde merak edilen bilgileri görebilirsiniz. Bu bilgiler dışında aklınıza takılan bütün sorularınızı internet sitemizde bulunan iletişim bilgileri (seçenekleri) üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Patates cipsi nasıl yapılır? Cips çeşitleri nelerdir?

Patates cipsi genel itibariyle ince ince kesilen patates parçalarının kızgın yağda kırılgan oluncaya kadar kızartılması ile elde edilir. Akabinde üzerine tuz ve (veya) isteğe göre baharat çeşitleri serpilerek, aroması artırılarak tüketilebilen bir atıştırmalık çeşididir.

Cips çeşitlerinden bahsedildiğinde ilk akla gelen cips çeşidi patates cipsidir. Patates cipsi haricinde yine son zamanlarda onun kadar popüler olmaya başlayan mısır cipsi söylenebilir. Son zamanlar patates cipsi ve mısır cipsi dışında nohut cipsi, soğan cipsi gibi seçenekler de tüketicilere sunulmaktadır. Yapıldığı ürün çeşidi dışında başka cips çeşitleri de piyasada bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak baharatlı cipler, peynirli cipsler, soğan aromalı cipsler, deniz tuzlu cipsler, soslu cipsler verilebilir.

Online alışveriş sitemizdeki “Cipsler” alt kategorisini incelediğinizde benzersiz şekli ve lezzete sahip cips çeşitlerini görebilirsiniz. Bu cips çeşidine örnek olarak Bar Snacks markasının Grand Potato Chips ürünü gösterilebilir.

Nasıl cips siparişi verebilirim?

Sitemizde listelenen diğer ürünler gibi cips ürününün siparişini vermek de çok kolaydır. İstediğiniz cips ürününü adetini belirleyerek, sepetinize ekleyebilirsiniz. Akabinde istediğiniz adet ve çeşitte ürünü sepetinize ekledikten sonra satın alma işlemine dair basit adımları ilerleyebilirsiniz. Bu adımlarda adres bilgileri, kargo bilgileri gibi bilgileri eklemektesiniz. Gerekli bilgiler eklenip, adımlar ilerlendikten sonra sipariş özetine gelmektesiniz. Burada cips fiyatını (varsa diğer ürünlerin de fiyatlarını), ürün çeşitlerini, toplam sepet tutarı gibi sipariş ile ilgili bilgileri inceleyebilirsiniz. Bu adımda sepetin ödemesini yaparak, ürün satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Sipariş oluşturulduktan sonra siparişiniz sistemimize düşmektedir. Gelen bu sipariş bilgileri yetkili personel tarafından itinayla hazırlanıp, termin süresi içerisinde paketlenmektedir. Hazırlanan paketiniz anlaşmalı kargo firmamıza teslim edilerek, size ulaşması için yola çıkmaktadır.

Toptan alım yapabilir miyim?

Sitemizde perakende dışında toptan satış da yapılmaktadır. Bayi olarak üyelik oluşturulduktan sonra kolili ya da paletli miktarlarda alım yapılabilmektedir. Toptan ve perakende alımlar için ilave bilgiye ihtiyaç duymanız durumunda internet adresimizdeki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az