x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Toplam 5 ürün bulunmaktadır.

ŞEKERLEME

Online alışveriş sitemiz elvan.com.tr de ithal şekerleme ürünlerinin de satışı yapılmaktadır. Sitemizi ziyaret eden müşterilerimize geniş bir ürün gamı sunmak adına Elvan markasının kendi tesislerinde ürettiği ürünler dışında dünyanın önde gelen markalarının ürünleri “Şekerleme” alt kategorisi içerisinde listelenmektedir. Bahsedilen bu alt kategoriyi ziyaret ettiğinizde ithal şekerlerin fiyatını, ürün görsellerini, stok durumlarını ve merak edilen diğer bilgileri görebilirsiniz. İstediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek, alımını kolayca yapabilirsiniz.

İthal şeker olarak hangi ürünlerin satışı yapılmaktadır?

Elvan marka şekerler dışında Almanya’nın önemli markalarından biri olan Cavendish & Harvey marka şekerler sitemizde yer almaktadır. Bu markanın başta gelen buz ferahlığı, kahveli şeker, meyveli şeker, naneli şeker, limonlu şeker, orman meyveli şekerlerini sitemizde bulabilirsiniz. Önümüzdeki dönemde Cavendish & Harvey dışında dünyanın önde gelen diğer şeker markalarının ürünleri de sitemize eklenebilecektir.

Toptan ithal şeker alınabilmekte midir?

Sitemizde diğer kategorilerde bulunan ürünlerdeki gibi bu kategoride bulunan ithal şekerleri hem toptan olarak hem de perakende olarak alımını gerçekleştirebilirsiniz. Toplu ürün satışı kolili ya da paletli miktarlarda yapılabilmektedir. Bu miktarlarda alım yapılabilmesi için sisteme bayi olarak üyelik oluşturmanız yeterlidir. Akabinde bayilerin alım yapabileceği modül aktive olmakta ve kolili alım yapılmasına müsaade edilmektedir.

Perakende ve toptan alımlara ait bilgi talepleriniz ya da siparişiniz ile ilgili aklınıza takılan bütün sorular için online alışveriş sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az