Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Toplam 18 ürün bulunmaktadır.

Barlar

Online alışveriş sitemiz olan elvan.com.tr içerisinde ‘’Bar Çikolata’’ satışı da yapılmaktadır. Sağlıklı yaşam ürünleri alt kategorisinde yer alan ‘’Barlar’’ alt kategorisi Rawsome markasının ürünlerini içermektedir. ‘’Bar’’ çeşitleri farklı tatlara sahip olup, her damak tadına uyan lezzetleri barındırmaktadır.  ‘’Barlar’’ alt kategorisini ziyaret ettiğinizde bar çikolatalarımızın fiyatlarını, çeşitlerini, içeriklerini ve aroma çeşitliliğini görebilirsiniz.

Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak Barlar kendi içerisinde çeşitlenmektedir. Protein barlar, vegan barlar bu çeşitlere örnek olarak verilebilir.

Bar Çikolata Nedir?

Barlar karbonhidrat ve proteinle zenginleştirilmiş, yağ oranı az, sindirimi kolay sağlıklı atıştırmalıklardır. Barlar yoğun iş mesailerinde vücudun gerekli ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Enerji verirken aynı zamanda da tok tutmaya yardımcı ürünlerin başında gelmektedir. Ayrıca ‘’Barlar’’ ara öğünlerde tüketilebilecek hızlı ve pratik ürünlerdendir.

Doğallığıyla son zamanlarda tüketimi hızlıca artan Barların genelinin hammaddesini hurma oluşturmaktadır. ‘’Barlar’’ hurma haricinde çiğ kuruyemişler, çeşitli meyve ve yemişler de içermektedir.  Sitemizde satışı yapın Barlar vegan, vejetaryen, glutensiz ve çiğ diyetler için uygundur.

Protein Bar Nedir ?

Protein bar, spor beslenmesinde kullanılan, karbonhidrat veya yağa kıyasla yüksek oranda protein içeren atıştırmalıklardır. Protein barlar, temel anlamda kas gelişimi için sporcular tarafından kullanılmaktadır. Protein barların egzersiz sonrası kasları oluşturmasına yardımcı olduğu kabul edilir. 

Protein barlar sağlıklı atıştırmalık olarak tüketilen besinlerdir. Ayrıca protein barlara diyet listelerinde ve sporcu beslenmelerinde sıklıkla yer verilmektedir.

Bar Çikolata çeşitleri nelerdir?

Çevrimiçi alışveriş sitemiz olan elvan.com.tr de satışı yapılan bar çikolataların içeriğini genel olarak hurma oluşturmaktadır. Bar çikolatalar protein içermesine, vegan olmasına, gramaj ve aroma çeşitlerine göre birbirinden ayrılmaktadır.

Çiya ve kakao çekirdekli, vişne ve yer fıstıklı, antep fıstığı ve turna yemişli, portakallı ve proteinli, orman meyveli, kakaolu, ketojenik protein ve hidrolize kollajenli barlar sitemiz de yer almaktadır.

Pek çok “Bar” çeşidi bulunan Elvan online satış mağazamızda özel reçeteler ile hazırlanmış meyveli ve kuruyemişli barlar bulunmaktadır. Meyvelere örnek olarak portakal, orman meyvesi ve vişne verebilir. Kuruyemişlere ise yer fıstığı, antep fıstığı ve fındık örnek verilebilir.

Barlar Sağlıklı mı?

Sağlıklı Yaşam Ürünleri alt kategorisinde yer alan ‘’Bar’’ ürünleri içerisindeki şeker, meyve ve yemişlerde bulunan doğal şekerdir. Glukoz, veya herhangi bir şeker çeşidi ürünlerde bulunmamaktadır. Ayrıca ‘’Barların’’ içeriğini hurma, meyve ve kuruyemişler oluşturmaktadır. Bar ürünleri tamamı ile doğaldır. Soya, palm, GDO gibi hiçbir doğal olmayan ürün içermemektedir.

Bar çikolatalar hangi miktarda sitede satılmaktadır?

Bar çikolataların miktarı çeşidine göre değişmektedir. 40 gram, 30 gram ve 25 gramlık paketlerde Barların satışı yapılmaktadır. Ayrıca 12’li, 16’lı ve 20’li olarak da satılmaktadır.

Online satış mağazamız olan elvan.com.tr de ‘’Barlar’’ alt kategorisini ziyaret edebilir, dilediğiniz gramaj çeşidine göre sipariş verebilirsiniz.

Bar çikolata ürünlerini elvan.com.tr üzerinden satın alabilir miyim?

Bar çikolataları online satış mağazamız üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Dilediğiniz miktar ve çeşidine göre ‘’Bar Çikolataları’’ sepetinize ekleyebilir belirtilen adımları takip ederek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siz siparişinizi verdikten sonra kısa süre içerisinde siparişiniz toplanmaya başlanır ve hazırlandıktan sonra kargo firmasına teslim edilir.

Toplu alımlarınız için toptan satış bölümümüze link üzerinden kayıt olabilirsiniz. Kaydınız onaylandıktan sonra link üzerinden giriş yapabilir, ürünlerin koli fiyatlarını görebilirsiniz. Daha sonrasında ürünleri sepetinize atarak sipariş verebilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az