Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Kahvaltılık – Öğün

Online satış mağazamız olan elvan.com.tr içerisindeki ‘’Sağlıklı Yaşam Ürünleri’’ alt kategorisi altında yer alan ‘’Kahvaltılık – Öğün’’ alt kategorisinde Granola ve Müsli ürünleri yer almaktadır.

Granola ve Müsli ürünleri kahvaltılarda veya öğünlerde atıştırmalık olarak tüketilebilir. Granola ve Müsliler glutensiz olup vegan ürünlerdir.

Sitemizi ziyaret ederek ''Kahvaltılık – Öğün'' kategorisinde yer alan ürünlerin görsellerini, çeşitlerini, fiyatlarını, stoklarını ve diğer merak ettiğiniz bilgileri görebilirsiniz. Dilediğiniz miktara göre sepetinize ekleyip alımını yapabilirsiniz.

Granola nedir?

Granola internette yer alan tanımına göre, yulaf, fındık, bal veya kahverengi şeker gibi diğer tatlandırıcılardan ve bazen gevrek, kızartılmış ve altın kahverengi olana kadar pişirilen, kabarık pirinçten oluşan bir kahvaltı ve atıştırmalık gıdadır.

Sitemiz de satışı yapılan granolalar ve müsliler ise kahvaltılarda, ara öğünleriniz de tüketebileceğiniz kalorisi yüksek, besleyici ve hafif ürünlerdir. Ayrıca granolalar içerdiği meyve ve kuruyemişler bakımından sağlıklı atıştırmalıkların başında gelmektedir.

Müsli Nedir?

Yulaf, tahıl ve taze meyveler gibi karışımlardan oluşan kahvaltı veya brunch çeşidine müsli denir. Müsli kuru meyveler, yoğurt, fındık, taze meyveler ve süt çeşitleri ile hazırlanabilmektedir. Müsli içerdiği vitamin ve mineraller açısından da zengin ve besleyici bir karışımdır.

Granola ve Müsli farkı nedir?

Granola bal gibi tatlı ürünleri daha fazla içermesiyle müsliye göre şeker oranı daha fazladır. Müsli daha çok yumuşak iken, granola ise daha çok kıtır olmasıyla ön plana çıkmaktadır.Sitemiz içerisinde yer alan ‘’Sağlıklı Yaşam Ürünleri’’ alt kategorisinde yer alan ‘’Kahvaltılık – Öğün alt kategorisini ziyaret ederek Granola ve Müsli ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kahvaltılık - Öğün çeşitleri nelerdir?

‘’Sağlıklı yaşam ürünleri’’ alt kategorisinde yer alan ‘’Kahvaltılık – Öğün’’ kategorisi Granola ve Müsli ürünlerini içermektedir. Granola çeşidi olarak turna yemişi ve fındıklı glütensiz granola, kayısı ve kakaolu glütensiz granola yer almaktadır. Müsli çeşidi olarak ise dutlu glütensiz protein müsli bulunmaktadır.

Ayrıca miktar olarak ise granolalar paket halinde 250 gram, müsli ise 200 gramlık paketlerde satılmaktadır.

Kahvaltılık – Öğün çeşitlerini sitenizden alabilir miyim?

Online satış mağazamız olan elvan.com.tr üzerinden ’Kahvaltılık – Öğün’’ çeşitlerimizi ziyaret edebilir, dilediğiniz miktar ve çeşide göre sepetinize ekleyebilirsiniz. Sepetinize ekledikten sonra adımları geçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Sipariş vermeden önce üye olmanız halinde kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az
tsoft