Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
 
Ürün Liste Banner
Sağlıklı Yaşam Ürünleri

Toplam 49 ürün bulunmaktadır.

Sağlıklı Yaşam Ürünleri
Online alışveriş mağazamız olan elvan.com.tr içerisinde sağlıklı yaşam ürünleri de yer almaktadır. Sağlıklı yaşam ürünleri 3 alt kategoriye ayrılmaktadır. Bu alt kategoriler ‘’Barlar’’, ‘’Atıştırmalıklar’’ ve "Kahvaltılık – Öğün" olarak ayrılmaktadır.

İlgili kategorileri ziyaret ederek, ürün çeşitlerini, stok durumlarını, satış fiyatlarını, ürün içerik bilgilerini, görsellerini ve fazlasını inceleyebilirsiniz. İlave bilgiye ihtiyaç duyulması halinde bize iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.


Bar Çikolata Nedir? Bar çeşitleri nelerdir?
Barlar karbonhidrat ve proteinle zenginleştirilmiş, yağ oranı az, sindirimi kolay sağlıklı atıştırmalıklardır. Barlar yoğun iş mesailerinde vücudun gerekli ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Enerji verirken aynı zamanda da tok tutmaya yardımcı ürünlerin başında gelmektedir. Ayrıca "Barlar" ara öğünlerde tüketilebilecek hızlı ve pratik ürünlerdendir.

Pek çok “Bar” çeşidi bulunan Elvan online satış mağazamızda özel reçeteler ile hazırlanmış meyveli ve kuruyemişli barlar bulunmaktadır. Meyvelere örnek olarak portakal, orman meyvesi ve vişne verebilir. Kuruyemişlere ise yer fıstığı, antep fıstığı ve fındık örnek verilebilir.
Bar çeşitleri olarak çiya ve kakao çekirdekli, vişne ve yer fıstıklı, antep fıstığı ve turna yemişli, portakallı ve proteinli, orman meyveli, kakaolu, ketojenik protein ve hidrolize kollajenli barlar sitemiz de yer almakta.


Protein Bar Nedir?
Protein bar, spor beslenmesinde kullanılan, karbonhidrat veya yağa kıyasla yüksek oranda protein içeren atıştırmalıklardır. ''Protein barlar'', temel anlamda kas gelişimi için sporcular tarafından kullanılmaktadır. Protein barların egzersiz sonrası kasları oluşturmasına yardımcı olduğu kabul edilir.

Protein barlar sağlıklı atıştırmalık olarak tüketilen besinlerdir. Ayrıca protein barlara diyet listelerinde ve sporcu beslenmelerinde sıklıkla yer verilmektedir.

Granola

''Granola'', internette yer alan tanımına göre, yulaf, fındık, bal veya kahverengi şeker gibi diğer tatlandırıcılardan ve bazen gevrek, kızartılmış ve altın kahverengi olana kadar pişirilen, kabarık pirinçten oluşan bir kahvaltı ve atıştırmalık gıdadır.
Sitemiz de satışı yapılan granolalar ve müsliler ise kahvaltılarda, ara öğünleriniz de tüketebileceğiniz kalorisi yüksek, besleyici ve hafif ürünlerdir. Ayrıca granolalar içerdiği meyve ve kuruyemişler bakımından sağlıklı atıştırmalıkların başında gelmektedir. Granola çeşidi olarak 250 gramlık paketlerde turna yemişi ve fındıklı glütensiz granola, kayısı ve kakaolu glütensiz granola yer almaktadır.


Müsli
Yulaf, tahıl ve taze meyveler gibi karışımlardan oluşan kahvaltı veya brunch çeşidine müsli denir. ''Müsli'' kuru meyveler, yoğurt, fındık, taze meyveler ve süt çeşitleri ile hazırlanabilmektedir. Müsli içerdiği vitamin ve mineraller açısından da zengin ve besleyici bir karışımdır. Sitemizde Müsli çeşidi olarak  dutlu glütensiz protein müsli yer almaktadır.


Sağlıklı Atıştırmalıklar Nedir?
Sağlıklı atıştırmalıklar, enerjinizin düştüğü anlarda, vücudun gerekli ihtiyaçlarını karşılayabilen, aynı zamanda da tok tutmaya yardımcı olan ürünlerdir. Sağlıklı atıştırmalıklar, ara öğünlerde tüketilebilecek hızlı ve pratik ürünlerdendir. Sitemiz içerisinde yer alan "Atıştırmalıklar" alt kategorisi Rawsome markasının meyve topları ürünlerini içermektedir.  Meyve toplarının, kakaolu fındık ezmeli kuruyemiş ve meyve topları, elmalı badem ezmeli kuruyemiş ve meyve topları, vişneli fıstık ezmeli meyve ve yemiş topları gibi çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca meyve topları glutensiz ve vegan dostu ürünlerdir.


Sağlıklı Yaşam Ürünlerini elvan.com.tr üzerinden satın alabilir miyim?
Sağlıklı yaşam ürünlerini online satış mağazamız üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Dilediğiniz miktar ve çeşidine göre  sepetinize ekleyebilir belirtilen adımları takip ederek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siz siparişinizi verdikten sonra kısa süre içerisinde siparişiniz toplanmaya başlanır ve hazırlandıktan sonra kargo firmasına teslim edilir.

Devamını Oku Daha Az
tsoft