Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
 
Ürün Liste Banner
Hediyelik Ürünler
Toplam 10 ürün bulunmaktadır.

EL YAPIMI ÜRÜNLER (HANDMADE)

Online alışveriş mağazamız elvan.com.tr içerisinde yer alan yeni alt kategorilerinden biri “El Yapımı Ürünler (Handmade)” kategorisidir. Bahsi geçen bu alt kategoride çikolata şefleri tarafından imal edilen el yapımı çikolatalar, kremalı sandviç bisküviler, kurabiyeler ve cookies’ler listelenmektedir. Yapılan ARGE çalışmaları ile ürün gamı gün geçtikçe gelişen kategorimizdeki ürünler müşterilerimiz tarafından tercih edilmekte ve çok sevilmektedir.

Özel ürünler üreten İtalyan Dolcella markası kendine has ürünlere sahiptir. İlk olarak çikolata şeflerinin eşsiz tarifleri ile oluşturulan çikolata çeşitleri ile üretime başlamıştır. Şık paketlerinde sergilenen çikolatalar kısa sürede müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Bazı çikolata çeşitleri içerisinde farklı farklı aromalara sahip çikolataları barındırmaktadır. Özellikle özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz Dolcella el yapımı çikolata çeşitlerini “El Yapımı Ürünler (Handmade) alt kategorisi altında görebilirsiniz.

İlk olarak çikolata şeflerinin ürettiği el yapımı çikolataları içeren kategorimize yeni ürünler de gün geçtikçe eklenmektedir. Bu yeni ürünlere örnek olarak yine özel şefler tarafından üretilen çikolata kremalı sandviç bisküviler, cookies’ler ve kurabiyeler sıralanabilir.

“El Yapımı Ürünler (Handmade)” alt kategorisini ziyaret ettiğinizde benzersiz ürünlerin liste fiyatlarını, stok durumlarını, ürün görsellerini, ürün içeriklerini görebilirsiniz. Sitemizdeki diğer kategorilerde olduğu gibi istediğiniz ürünü sepetinize ekleyip, alıma dair adımları ilerleyerek, sipariş aşamasına gelebilirsiniz. Burada sepetinizin içeriğini, toplam tutarı gibi bilgileri görebilirsiniz. Ayrıca bu adımda sepetin ödemesini de yapabilirsiniz.

Perakende haricinde toplu ürün alımı da yapılabilmekte midir?

Sitemizdeki diğer kategorilerde olduğu gibi “El Yapımı Ürünler (Handmade)” alt kategorisinde yer alan ürünleri hem toptan hem de perakende olarak satışı yapılmaktadır. Sitemizde bu iki alım seçeneği için ayrı ayrı üyelik oluşturma şansı bulunmaktadır. Toptan olarak alım yapmak isteyen müşterilerimizin öncelikle bayi olarak sitemizde üyelik oluşturması gerekmektedir. Toplu ürün satışı kolili veya paletli olarak yapılmakta olup, perakende alım yapmak isteyen müşterilerimiz tekli ya da kutulu miktarlarda alım yapabilmektedirler. Sitemizdeki üyelik seçenekleri, sipariş süreçleri, stok durumu, tedarik durumu ve aklınıza takılan bütün sorularınız için sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku Daha Az