x
Sepetim

Hediyelik Ürünler

Toplam 4 ürün bulundu.

HEDİYELİK ÜRÜNLER

Elvan markasının online alışveriş sitesi olan elvan.com.tr içerisinde yer alan bir diğer ana kategori “Hediyelik Ürünler” ana kategorisidir. Bu ana kategori altında “El Yapımı Ürünler (Handmade)”, “Kolonya”, “Hediyelik Çikolata” ve özel ürünlerin birleştirilerek hazırlanan “Paketler” alt kategorileridir. Bu kategorilerde bulunan zengin ürün çeşitliliği arasından istediğiniz ürünleri ailenize, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. “Hediyelik Ürünler” kategorisindeki ürünleri incelerken, ürün liste fiyatlarını, stok durumlarını, ürün görsellerini ve diğer yararlı bilgileri görebilirsiniz. Bu bilgiler haricinde merak ettiğiniz bütün sorular ve bilgi talepleriniz için internet sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hediyelik çikolatalar

Bayramlarda ailenize ikram edebileceğiniz, misafirliğe gittiğinizde hediye olarak götürebileceğiniz şıklıkta paketlenmiş ürünler “Hediyelik Çikolata” alt kategorisi içerisinde sıralanmaktadır. Bu alt kategori içerisinde şık paketlerinde satışa sunulan çikolataları inceleyebilirsiniz. Türk kahvesi yanında lezzetli bir eşlikçi olarak da tüketebileceğiniz çikolatalarımızı online sitemizde fiyatları ile birlikte görebilir, alımını yapabilirsiniz. Ürünleri incelediğinizde fiyatları dışında çikolata görsellerini, içeriklerini, paket gramajı, stok durumu gibi bilgileri de görebilirsiniz.

El yapımı ürünler

Bu alt kategori içerisinde yer alan ve özel çikolata şefleri tarafından imal edilen el yapımı (handmade) çikolatalar müşterilerimiz tarafından çok beğenilmektedir. İtalyan Dolcella marka çikolata ürünleri ile müşterilerimizi buluşturduğumuz bu özel el yapımı lezzetlere sitemizde bulabilirsiniz. Özel günlerinizde şık paketlerinde (bazı ürünleri Balotin kutudadır) satışa sunulan Dolcella marka çikolata çeşitlerini sevdiklerinize, eşinize, dostunuza hediye edebilirsiniz. Tek bir paketinde birden fazla lezzette çikolata barındırdığı için ürünlerini satın aldığınızda pek çok çeşit çikolatayı da tatma fırsatını yakalayacaksınız.

El yapımı çikolatalar dışında, yine özel şefler tarafından üretilen kurabiyeler, cookies’ler, çikolata kremalı sandviç bisküviler ve daha pek çok çeşit atıştırmalık ürünü yine bu alt kategori içerisinde sıralanmaktadır. Gün geçtikçe yeni ürünler ile ürün gamını geliştirilen “El Yapımı Ürünler” alt kategorimizi ziyaret ettiğinizde ürün çeşitliğini, fiyatlarını, stok durumlarını ve diğer yararlı bilgileri bulabileceksiniz.

Kolonya

Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Elvan markasının atıştırmalık ürünleri haricinde yeni ürünler de ürün gamına eklemektedir. En son eklenen ürünlerinin başında kolonya ürünü gelmektedir. Türk misafir geleneğinde çikolata veya şeker ile birlikte misafirin ellerini temizlemesi ve ferahlaması için ikram edilen kolonya, yakın zamanda yaşadığımız Covid 19 pandemisi esnasında hijyenin daha da ön plana çıkması ile ülkemizde kolonya tüketimi gözle görülür şekilde artış göstermiştir. İnternet sitemizde Cici markası altında limon kolonyası, Ice Blue kolonyası ve mandalina kolonyası ürünleri satışı yapılmaktadır. “Kolonya” alt kategorisini incelediğinizde kolonya liste fiyatlarını, çeşitlerini, stok durumunu ve ürün görsellerini inceleyebilirsiniz.

Paketler

Elvan markasının benzersiz ürünlerinden eklenerek siz değerli müşterilerimiz için uygun fiyatlarla satışa sunulan özel paketlerimizi “Paketler” alt kategorisi altında inceleyebilirsiniz. Bu paketler hazırlanırken birlikte en çok tercih edilen ürünlerin analizi yapılmakta ve paketler bu şekilde oluşturulmaktadır. Bu paketlerden bazılarına örnek verirsek; Fiorella Lezzet Paketi içerisinde Fiorella markasının çikolata, gofret, cookies ürünleri, “Sınırsız Lezzet Paketi” içerisinde donut, kruvasan (croissant), çikolata, bisküvi, şeker ürünleri ve “Vazgeçilmez Kahvaltı Paketi”de de sürülebilir lezzetleri (fındık kreması, bisküvi kreması, yerfıstığı ezmesi ve fındık ezmesi) yer almaktadır. Bu atıştırmalıklar dışında paketlerin içeriğine göre Elvan içecek çeşitlerinden ice tea (soğuk çay), sade gazoz, portakallı gazoz ve enerji içecekleri de eklenerek, özel paketler tamamlanmakta ve satışa sunulmaktadır.

Elvan markası altındaki ürünler dışında, ithal ürünleri içeren özel paketler de yapılabilmektedir. İthal edilen Nutella, Milka, Nestle, Oreo, Toblerone gibi markalar haricinde, özel çikolata şefleri tarafından elle üretilen (handmade chocolate) çikolata ve diğer atıştırmalıkları özel satış fiyatı ile müşterilerinin beğenisine sunulabilmektedir. Belirtilen bu markalar dışında önümüzdeki dönemde başka ithal markalar da ürün gamımıza girmesi ve yeni özel paketlerin oluşturulması çalışmaları devam etmektedir.

Sitemizde Yılbaşı, Sevgililer Günü, Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı), Kurban Bayramı gibi özel günlerde paketler hazırlanabilmektedir. Genellikle bahsedilen bu özel günlerden bir süre önce hazırlanıp, elvan.com.tr çevrimiçi alışveriş sitemizde satışa sunulmaktadır. Bu paketler dönemsel olup, özel günler geçtikten sonra satışa kapatılabilmektedir. Çok yoğun bir şekilde talep gören bu özel fiyatlı paketlerimiz için detaylı bilgi almak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bahsettiğimiz bu paketler dışında sizlerden gelecek tavsiyeler ile de paketler hazırlanabilmektedir. Bize istediğiniz ürünlere ait bilgiyi ilettikten sonra depomuzdaki stokları ve diğer analizleri yapılıp, satışa açılabilmektedir. Elvan siz değerli müşterilerimiz fikirlerini her zaman dikkate aldığını bu vesile ile tekrardan belirtmek isteriz.

Perakende haricinde toptan (toplu) alım yapma şansım var mıdır?

Elvan online alışveriş sitesindeki diğer kategorilerdeki ürünler gibi “Hediyelik Ürünler” ana kategorisinde bulunan ürünleri hem bireysel olarak perakende hem de bayi olarak toptan alımına imkan sağlamaktadır. Çevrimiçi alışveriş mağazamız elvan.com.tr içerisinde bireysel olarak üyelik oluşturup perakende olarak ürün alımı yapabildiğiniz gibi bayi olarak da üyelik oluşturup, toplu alım yapma şansınız da bulunmaktadır. Toplu alımlarda kolili veya paletli sevkiyat seçenekleri de yer almaktadır. Sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak ürün fiyat listesini, bayi olma şartlarını, minimum alım adeti ve alıma dair aklınıza takılabilecek diğer sorular hakkında bilgi alabilirsiniz. Toplu alımlar dışında bireysel alımlar için de yine bizi arayarak, bilgi alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.